plasma-mobile - en to lv translation catalogue (169 entries)

en: Error resetting the modem: %1
lv: Kļūda, atiestatot modemu: %1

en: Error updating connection settings for %1: %2.
lv: Kļūda, atjaunojot „%1“ savienojuma iestatījumus: %2

en: Error activating connection: %1
lv: Kļūda, aktivizējot savienojumu: %1

en: Error adding connection: %1
lv: Kļūda, pievienojot savienojumu: %1

en: Error removing connection: %1
lv: Kļūda, noņemot savienojumu: %1

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Unmanaged
lv: Nav pārvaldīts

en: Unavailable
lv: Nav pieejams

en: Disconnected
lv: Atvienots

en: Preparing
lv: Sagatavo

en: ConfiguringHardware
lv: Konfigurē aparatūru

en: NeedAuth
lv: Vajadzīga autentifikācija

en: ConfiguringIp
lv: Konfigurē IP

en: CheckingIp
lv: Pārbauda IP

en: WaitingForSecondaries
lv: Gaida sekundāros

en: Activated
lv: Aktivizēts

en: Deactivating
lv: Deaktivizēts

en: Failed
lv: Kļūda

en: GSM Compact
lv: GSM kompakts

en: Off
lv: Izslēgts

en: Low-power mode
lv: Zemas jaudas režīms

en: Full power mode
lv: Pilnas jaudas režīms

en: Initializing
lv: Ieslēdz

en: Locked
lv: Slēgts

en: Disabled
lv: Izslēgts

en: Disabling
lv: Izslēdz

en: Enabling
lv: Ieslēdz

en: Enabled
lv: Ieslēgts

en: Searching for network provider
lv: Meklē tīkla pakalpojumu sniedzēju

en: Registered with network provider
lv: Reģistrējas pie tīkla pakalpojuma sniedzēja

en: Disconnecting
lv: Atvienojas

en: Connecting
lv: Savienojas

en: Connected
lv: Savienots

en: No error.
lv: Bez kļūdām.

en: Unknown error.
lv: Nezināma kļūda.

en: SIM is required but missing.
lv: Ir nepieciešama SIM, bet nav atrasta

en: SIM is available but unusable.
lv: SIM ir pieejama, bet nav izmantojama.

en: Unknown modem capabilities.
lv: Nezināmas modema spējas.

en: eSIM is not initialized.
lv: eSIM nav inicializēta.

en: Not registered, not searching for new operator to register.
lv: Nav reģistrēts, nemeklē jaunus operatorus, lai reģistrētos.

en: Registered on home network.
lv: Reģistrēts mājas tīklā.

en: Not registered, searching for new operator to register with.
lv: Nav reģistrēts, meklē jaunus operatorus, lai reģistrētos.

en: Registration denied.
lv: Reģistrācijas ir liegta

en: Unknown registration status.
lv: Nezināms reģistrācijas statuss.

en: Registered on a roaming network.
lv: Reģistrēts viesabonēšanas tīklā.

en: Registered for "SMS only", on home network.
lv: Reģistrēts kā „Tikai SMS“, mājas tīkls

en: Registered for "SMS only", roaming network.
lv: Reģistrēts kā „Tikai SMS“, viesabonēšanas tīkls.

en: Emergency services only.
lv: Tikai neatliekamās palīdzības izsaukšanai.

en: Registered for "CSFB not preferred", home network.
lv: Reģistrēts kā „CSFB nav priekšroka“, mājas tīkls.

en: Registered for "CSFB not preferred", roaming network.
lv: Reģistrēts kā „CSFB nav priekšroka“, viesabonēšanas tīkls.

en: Attached for access to Restricted Local Operator Services.
lv: Pievienots piekļuvei ierobežotiem lokālo operatoru pakalpojumiem.

en: Scanning networks failed: %1
lv: Tīklu skenēšana neizdevās: %1

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: GuessYes
lv: Minēt „jā“

en: GuessNo
lv: Minēt „nē“

en: Any
lv: Jebkāds

en: Lock reason unknown.
lv: Slēgšanas iemesls nav zināms.

en: Modem is unlocked.
lv: Modems ir atslēgts.

en: SIM requires the PIN code.
lv: SIM pieprasa PIN kodu.

en: SIM requires the PIN2 code.
lv: SIM pieprasa PIN2 kodu.

en: SIM requires the PUK code.
lv: SIM pieprasa PUK kodu.

en: SIM requires the PUK2 code.
lv: SIM pieprasa PUK2 kodu.

en: Modem requires the service provider PIN code.
lv: Modems pieprasa pakalpojumu sniedzēja PIN kodu.

en: Modem requires the service provider PUK code.
lv: Modems pieprasa pakalpojumu sniedzēja PUK kodu.

en: Modem requires the network PIN code.
lv: Modems pieprasa tīkla PIN kodu.

en: Modem requires the network PUK code.
lv: Modems pieprasa tīkla PUK kodu.

en: Modem requires the PIN code.
lv: Modems pieprasa PIN kodu.

en: Modem requires the corporate PIN code.
lv: Modems pieprasa uzņēmuma PIN kodu.

en: Modem requires the corporate PUK code.
lv: Modems pieprasa uzņēmuma PUK kodu.

en: Modem requires the PH-FSIM PIN code.
lv: Modems pieprasa PH-FSIM PIN kodu.

en: Modem requires the PH-FSIM PUK code.
lv: Modems pieprasa PH-FSIM PUK kodu.

en: Modem requires the network subset PIN code.
lv: Modems pieprasa tīkla apakškopas PIN kodu.

en: Modem requires the network subset PUK code.
lv: Modems pieprasa tīkla apakškopas PUK kodu.

en: (empty)
lv: (tukšs)

en: Error toggling SIM lock: %1
lv: Kļūda, pārslēdzot SIM slēgšanu: %1

en: Error changing the PIN: %1
lv: Kļūda, mainot PIN: %1

en: Error sending the PIN: %1
lv: Kļūda, nosūtot PIN: %1

en: Error sending the PUK: %1
lv: Kļūda, nosūtot PUK: %1

en: Available Networks
lv: Pieejamie tīkli

en: none
lv: nav

en: Current operator: %1
lv: Pašreizējais operators: „%1“

en: Scan For Networks
lv: Skenē tīklus

en: Edit APN
lv: Rediģēt APN

en: New APN
lv: Jauns APN

en: Name
lv: Nosaukums

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Password
lv: Parole

en: Network type
lv: Tīkla tips

en: Only 4G
lv: Tikai 4G

en: Only 3G
lv: Tikai 3G

en: Only 2G
lv: Tikai 2G

en: Save profile
lv: Saglabāt profilu

en: Modem not available
lv: Modems nav pieejams

en: Mobile data
lv: Mobilie dati

en: No SIM is inserted.
lv: SIM karte nav ievietota.

en: Mobile data is not available with this modem.
lv: Šim modemam nav pieejami mobilie dati.

en: An APN needs to be configured to have mobile data.
lv: Lai izmantoti mobilos datus, jākonfigurē APN.

en: Whether mobile data is enabled.
lv: Vai mobilie dati ir ieslēgti.

en: Data Usage
lv: Datu lietojums

en: View data usage.
lv: Apskatīt datu lietojumu.

en: View SIM %1 details.
lv: Skatīt SIM %1 informāciju.

en: Modem %1
lv: Modems %1

en: Modem Control
lv: Modema kontrole

en: Force Modem Restart
lv: Piespiest modema pārstartēšanos

en: Modem Details
lv: Modema informācija

en: Access Technologies
lv: Piekļuves tehnoloģijas

en: Manufacturer
lv: Ražotājs

en: Model
lv: Modelis

en: Owned Numbers:
lv: Piederošie numuri:

en: Revision
lv: Revīzija

en: Signal Quality
lv: Signāla kvalitāte

en: State
lv: Statuss

en: Failure Reason
lv: Kļūdas iemesls

en: Registration State
lv: Reģistrācijas statuss

en: Roaming
lv: Viesabonēšana

en: Firmware Version
lv: Aparātprogrammatūras versija

en: Interface Name
lv: Saskarnes nosaukums

en: Metered
lv: Ierobežots

en: Active NetworkManager Connection
lv: Aktīvas tīkla pārvaldnieka savienojums

en: Device
lv: Ierīce

en: Device ID
lv: Ierīces ID

en: Drivers:
lv: Draiveri:

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Power State
lv: Energorežīms

en: SIM Path
lv: SIM ceļš

en: APNs
lv: Piekļuves punkti

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Unable to autodetect connection settings for your carrier. Please find your carrier's APN settings by either contacting support or searching online.
lv: Nevar automātiski noteikt jūsu operatora savienojuma iestatījumus. Uzziniet tā piekļuve punkta nosaukuma (APN) iestatījumu, sazinoties ar tehnisko atbalstu vai meklējot tiešsaistē.

en: APN List
lv: APN saraksts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Add APN
lv: Pievienot APN

en: Automatically detect APN
lv: Automātiski noteikt APN

en: SIM Lock
lv: SIM slēgts

en: SIM is locked
lv: SIM ir slēgts

en: In order to use this SIM, you must first unlock it.
lv: Lai izmantotu šo SIM, tā vispirms ir jāatslēdz.

en: SIM is not locked
lv: SIM nav slēgta

en: You can lock your SIM to require a set PIN code for phone calls and mobile data.
lv: Varat slēgt SIM karti, lai tā pieprasītu ievadīt PIN kodu pirms tā ļaus zvanīt un izmantot mobilos datus.

en: Lock SIM
lv: Slēgt SIM

en: Disable SIM Lock
lv: Izslēgt SIM slēgšanu

en: Disable the SIM lock feature and remove the passcode on the SIM.
lv: Izslēgt SIM slēgšanu un noņemt SIM kodu.

en: Change PIN
lv: Mainīt PIN

en: Change the passcode set on the SIM.
lv: Mainīt SIM kodu

en: Unlock SIM
lv: Atslēgt SIM

en: Attempts left: %1
lv: Atlikušie mēģinājumi: %1

en: Enter PIN
lv: Ierakstiet PIN

en: Change SIM PIN
lv: Mainīt SIM PIN kodu

en: PINs don't match!
lv: PIN kodi nesakrīt

en: PINs must be between 4 and 8 digits!
lv: PIN kodiem ir jābūt starp četriem un astoņiem cipariem gariem!

en: Current PIN
lv: Pašreizējais PIN

en: New PIN
lv: Jaunais PIN

en: Confirm PIN
lv: Apstiprināt PIN

en: Remove SIM PIN
lv: Noņemt SIM PIN

en: Add SIM PIN
lv: Pievienot SIM PIN

en: This SIM slot is empty, a SIM card needs to be inserted in order for it to be used.
lv: SIM vieta ir tukša, SIM kartei ir jābūt ievietotai pirms tās izmantošanas.

en: Data Roaming
lv: Datu viesabonēšana

en: Allow your device to use networks other than your carrier.
lv: Ļauj ierīcei izmantot citu operatoru tīklus.

en: Modify APNs
lv: Rediģēt APN

en: Configure access point names for your carrier.
lv: Konfigurēt jūsu operatora piekļuves punktu nosaukumus.

en: Networks
lv: Tīkli

en: Select a network operator.
lv: Atlasiet tīkla operatoru.

en: Modify SIM lock settings.
lv: Rediģēt SIM slēgšanas iestatījumus.

en: View the details of the modem this SIM is connected to.
lv: Skatīt modema informāciju, ar kuru ir savienota šī SIM karte.

en: SIM Details
lv: SIM informācija

en: Operator Code (modem)
lv: Operatora kods (modems)

en: Operator Name (modem)
lv: Operatora nosaukums (modems)

en: Operator Code (provided by SIM)
lv: Operatora kods (nodrošina SIM)

en: Operator Name (provided by SIM)
lv: Operatora nosaukums (nodrošina SIM)

en: Emergency Numbers
lv: Ārkārtas numuri
