plasma-nm - en to lv translation catalogue (45 entries)

en: Import the VPN configuration from "%1"?
lv: Vai importēt VPN konfigurāciju no „%1“?

[ctx: @title:window]
en: Import VPN Configuration
lv: Importēt VPN konfigurāciju

en: Import
lv: Importēt

en: Failed to import VPN connection: %1
lv: Neizdevās importēt VPN savienojumu: %1

en: Connection imported.
lv: Savienojums ir importēts.

en: my_shared_connection
lv: mans_kopīgotais_savienojums

en: Export VPN Connection
lv: Eksportēt VPN savienojumu

en: Do you want to save changes made to the connection '%1'?
lv: Vai vēlaties saglabāt „%1“ savienojuma izmaiņas?

[ctx: @title:window]
en: Save Changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Import VPN Connection
lv: Importēt VPN savienojumu

en: VPN connections (%1)
lv: VPN savienojumi (%1)

en: No file was provided
lv: Nav norādīta neviena datne

en: Unknown VPN type
lv: Nezināms VPN tips

[ctx: @title:window]
en: Choose a Connection Type
lv: Izvēlieties savienojuma tips

[ctx: @title:window]
en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: General
lv: Pamata

en: Ask for PIN on modem detection
lv: Atrodot modemu, jautāt PIN

en: Show virtual connections
lv: Rādīt virtuālos savienojumus

en: Create new connections as system connections
lv: Jaunus savienojumus izveidot kā sistēmas savienojumus

en: Hotspot
lv: Tīklājs

[ctx: @label Hotspot name]
en: Name:
lv: Nosaukums:

[ctx: @label Hotspot password]
en: Password:
lv: Parole:

en: Hotspot name must not be empty
lv: Tīklāja nosaukums nedrīkst būt tukšs

en: Hotspot password must either be empty or consist of anywhere from 8 up to 64 characters
lv: Tīklāja parolei ir jābūt tukšai vai jāsatur no 8 līdz 64 rakstzīmēm.

en: Hotspot password must either be empty or consist of one of the following:<ul><li>Exactly 5 or 13 any characters</li><li>Exactly 10 or 26 hexadecimal characters:<br/>abcdef, ABCDEF or 0-9</li></ul>
lv: Tīklāja parolei ir jābūt tukšai vai jāsatur:<ul><li>Tieši 5 vai 13 jebkādas rakstzīmes</li><li>Tieši 10 vai 26 heksadecimālas rakstzīmes:<br/>abcdef, ABCDEF vai 0—9</li></ul>

en: Connect
lv: Savienoties

en: Disconnect
lv: Atvienoties

[ctx: @info:tooltip]
en: Cannot connect to this network because it was not detected.
lv: Neizdodas pievienoties pie šī tīkla, jo tas nav atrasts.

en: Delete
lv: Dzēst

en: Export
lv: Eksportēt

en: Connected
lv: Savienots

en: Connecting
lv: Savienojas

[ctx: @title:column Available networks]
en: Available
lv: Pieejamie

en: Add new connection
lv: Pievienot jaunu savienojumu

en: Remove selected connection
lv: Noņemt atlasīto savienojumu

en: Export selected connection
lv: Eksportēt atlasīto savienojumu

en: Configuration
lv: Konfigurācija

[ctx: @title:window]
en: Remove Connection
lv: Noņemt savienojumu

en: Do you want to remove the connection '%1'?
lv: Vai vēlaties noņemt savienojumu „%1“?

[ctx: @action:button Connect to network]
en: Connect
lv: Savienoties

[ctx: @action:button Cancel connecting to network]
en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: @title:window]
en: Enter Password
lv: Ievadiet paroli:

[ctx: @label %1 is the name of the network the user is connecting to]
en: Network: %1
lv: Tīkls: %1

[ctx: @label key is a passcode]
en: Password must be a valid WEP key
lv: Parolei jābūt derīgai WEP atslēgai

[ctx: @label password invalid length message]
en: Password must be between 8 and 64 characters
lv: Paroles garumam jābūt starp 8 un 64 rakstzīmēm
