plasma-nm - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Connect
ml: ബന്ധപ്പെടുക

en: Disconnect
ml: വിഛേദിക്കുക

en: Speed
ml: വേഗത

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങള്‍

en: Connected
ml: ബന്ധിപ്പിച്ചു

en: Copy
ml: പകര്‍ത്തുക

en: Networks
ml: ശൃംഖലകൾ

en: Enable mobile network
ml: മൊബൈൽ ശൃംഖല പ്രവര്‍ത്തനസജ്ജമാക്കുക

en: Upload
ml: അപ്‌ലോഡ്

en: Download
ml: ഡൗൺലോഡ്
