plasma-nm - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Invalid input.
nl: Ongeldige invoer.

en: Connect to
nl: Verbinden met

en: Wi-Fi is disabled
nl: Wi-Fi is uitgeschakeld

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable Wi-Fi
nl: Wi-Fi uitschakelen

en: Add Custom Connection
nl: Aangepaste verbinding toevoegen

en: Show Saved Connections
nl: Opgeslagen verbindingen tonen

en: Add new Connection
nl: Nieuwe verbinding toevoegen

en: Save
nl: Opslaan

en: General
nl: Algemeen

en: Hidden Network:
nl: Verborgen netwerk:

en: Security
nl: Beveiliging

en: Security type:
nl: Type beveiliging:

en: None
nl: Geen

en: WEP Key
nl: WEP-sleutel

en: Dynamic WEP
nl: Dynamisch WEP

en: WPA/WPA2 Personal
nl: WPA/WPA2-persoonlijk

en: WPA/WPA2 Enterprise
nl: WPA/WPA2-enterprise

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Authentication:
nl: Authenticatie:

en: FAST
nl: Snel

en: Tunneled TLS
nl: Getunnelde TLS

en: Protected EAP
nl: Beschermde EAP

en: IP settings
nl: IP-instellingen

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Manual
nl: Handmatig

en: IP Address:
nl: IP-adres:

en: Network prefix length:
nl: Netwerkvoorlooplengte (netwerkmaskerlengte):

en: Password…
nl: Wachtwoord…

en: Wi-Fi networks
nl: Wi-Fi netwerken
