plasma-nm - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Configure Hotspot
nl: Hotspot configureren

en: Hotspot SSID:
nl: SSID van hotspot:

en: Hotspot Password:
nl: Wachtwoord van Hotspot

en: Share your internet connection with other devices as a Wi-Fi network.
nl: Uw internetverbinding delen met andere apparaten als een Wi-Fi netwerk.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Hotspot SSID
nl: SSID van hotspot

en: Hotspot Password
nl: Hotspotwachtwoord

en: Configure
nl: Configureren
