plasma-mobile - en to nl translation catalogue (93 entries)

en: Available Networks
nl: Beschikbare netwerken

en: none
nl: geen

en: Current operator: %1
nl: Huidige operator: %1

en: Scan For Networks
nl: Scannen naar netwerken

en: New APN
nl: Nieuwe APN

en: Edit APN
nl: APN bewerken

en: Name
nl: Naam

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Network type
nl: Netwerktype

en: Only 4G
nl: Alleen 4G

en: Only 3G
nl: Alleen 3G

en: Only 2G
nl: Alleen 2G

en: Any
nl: Elke

en: Save profile
nl: Profiel opslaan

en: Modem not available
nl: Modem niet beschikbaar

en: Mobile data
nl: Mobiele gegevens

en: No SIM is inserted.
nl: Geen SIM ingebracht.

en: Mobile data is not available with this modem.
nl: Mobiele gegevens zijn met dit modem niet beschikbaar.

en: An APN needs to be configured to have mobile data.
nl: Er is een geconfigureerde APN nodig om mobiele gegevens te hebben.

en: Whether mobile data is enabled.
nl: Of mobiele gegevens is ingeschakeld.

en: Data Usage
nl: Gebruik van gegevens

en: View data usage.
nl: Gegevensgebruik bekijken.

en: SIM | SIMs
nl[0]: SIM
nl[1]: SIM's

en: View SIM %1 details.
nl: Details van SIM %1 bekijken.

en: Modem Control
nl: Modembesturing

en: Force Modem Restart
nl: Herstart van modem afdwingen

en: Modem Details
nl: Modemdetails

en: Access Technologies
nl: Toegangstechnologieën

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Manufacturer
nl: Fabrikant

en: Owned Numbers:
nl: Nummers in bezit:

en: Revision
nl: Revisie

en: Signal Quality
nl: Signaalkwaliteit

en: State
nl: Status

en: Failure Reason
nl: Reden van mislukken

en: Registration State
nl: Registratiestatus

en: Firmware Version
nl: Firmwareversie

en: Interface Name
nl: Interfacenaam:

en: Metered
nl: Wordt gemeten

en: Active NetworkManager Connection
nl: Actieve verbinding via NetworkManager

en: Device
nl: Apparaat

en: Device ID
nl: Apparaat-id

en: Drivers:
nl: Stuurprogramma's:

en: Plugin
nl: Plug-in

en: Power State
nl: Energiestatus

en: SIM Path
nl: Pad van SIM

en: APNs
nl: APN's

en: Edit
nl: Bewerken

en: Unable to autodetect connection settings for your carrier. Please find your carrier's APN settings by either contacting support or searching online.
nl: Verbindingsinstellingen automatisch detecteren voor uw provider lukt niet. Zoek naar de APN-instellingen van uw provider door ofwel contact op te nemen met ondersteuning of online zoeken.

en: APN List
nl: APN-lijst

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Add APN
nl: APN toevoegen

en: Automatically detect APN
nl: APN automatisch detecteren

en: SIM Lock
nl: SIM-lock

en: SIM is locked
nl: SIM is vergrendeld

en: In order to use this SIM, you must first unlock it.
nl: Om deze SIM te kunnen gebruiken moet u eerst de vergrendeling verwijderen.

en: SIM is not locked
nl: SIM is niet vergrendeld

en: You can lock your SIM to require a set PIN code for phone calls and mobile data.
nl: U kunt uw SIM vergrendelen om een ingestelde PIN-code te verkrijgen voor telefoneren en mobiele data.

en: Lock SIM
nl: SIM vergrendelen

en: Disable SIM Lock
nl: SIM-lock uitschakelen

en: Disable the SIM lock feature and remove the passcode on the SIM.
nl: De SIM-lock-functie uitschakelen en de toegangscode op de SIM verwijderen.

en: Change PIN
nl: PIN wijzigen

en: Change the passcode set on the SIM.
nl: De toegangscode ingesteld op de SIM wijzigen.

en: Unlock SIM
nl: SIM ontgrendelen

en: Attempts left: %1
nl: Nog %1 pogingen over

en: Enter PIN
nl: PIN invoeren

en: Change SIM PIN
nl: PIN van SIM wijzigen

en: PINs don't match!
nl: PINnen komen niet overeen!

en: PINs must be between 4 and 8 digits!
nl: PINnen moeten tussen 4 en 8 cijfers hebben!

en: Current PIN
nl: Huidige PIN

en: New PIN
nl: Nieuwe PIN

en: Confirm PIN
nl: PIN bevestigen

en: Remove SIM PIN
nl: PIN van SIM verwijderen

en: Add SIM PIN
nl: PIN van SIM toevoegen

en: This SIM slot is empty, a SIM card needs to be inserted in order for it to be used.
nl: Dit SIM-slot is leeg, er moet een SIM-card ingestopt worden om gebruikt te kunnen worden.

en: Allow mobile data when on a roaming network.
nl: Mobiele gegevens toestaan op een roaming netwerk.

en: Modify APNs
nl: APN's wijzigen

en: Configure access point names for your carrier.
nl: Access-pointnamen voor uw leverancier configureren.

en: Networks
nl: Netwerken

en: Select a network operator.
nl: Een netwerkoperator selecteren

en: Modify SIM lock settings.
nl: Instellingen van SIM-lock wijzigen.

en: View the details of the modem this SIM is connected to.
nl: De details van het modem waarmee deze SIM is verbonden bekijken.

en: SIM Details
nl: Details van SIM

en: Locked
nl: Vergrendeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Operator Code (modem)
nl: Operatorcode (modem)

en: Operator Name (modem)
nl: Operatornaam (modem)

en: Operator Code (provided by SIM)
nl: Operatorcode (geleverd door SIM)

en: Operator Name (provided by SIM)
nl: Operatornaam (geleverd door SIM)

en: SIM ID
nl: SIM-ID

en: Emergency Numbers
nl: Noodnummers
