plasma-mobile - en to nl translation catalogue (40 entries)

en: Invalid input.
nl: Ongeldige invoer.

[ctx: kcm page title]
en: Connection Info for "%1"
nl: Verbindingsinformatie voor "%1"

[ctx: @title:group]
en: Transfer Rates
nl: Overdrachtssnelheden

en: Connected, ↓ %1/s, ↑ %2/s
nl: Verbonden, ⬇ %1/s, ⬆ %2/s

[ctx: @title:group]
en: Connection Details
nl: Verbindingsdetails

[ctx: @title:group]
en: Share
nl: Delen

en: Share Wi-Fi via QR Code
nl: Wi-Fi delen via QR-code

en: Wi-Fi QR Code
nl: Wi-Fi QR-code

en: Edit
nl: Bewerken

en: More
nl: Meer

[ctx: @title:group]
en: Saved Networks
nl: Opgeslagen netwerken

en: Available Networks
nl: Beschikbare netwerken

en: Add Custom Connection
nl: Aangepaste verbinding toevoegen

en: Wi-Fi Settings
nl: Wi-Fi-instellingen

en: Notifications for connection changes
nl: Meldingen voor wijzigingen in verbinding

en: Add New Connection
nl: Nieuwe verbinding toevoegen

en: Save
nl: Opslaan

[ctx: @title:group]
en: General
nl: Algemeen

en: Hidden Network
nl: Verborgen netwerk

[ctx: @title:group]
en: Security
nl: Beveiliging

en: Security type
nl: Type beveiliging

en: None
nl: Geen

en: WEP Key
nl: WEP-sleutel

en: Dynamic WEP
nl: Dynamisch WEP

en: WPA/WPA2 Personal
nl: WPA/WPA2-persoonlijk

en: WPA/WPA2 Enterprise
nl: WPA/WPA2-enterprise

en: WPA3 Personal
nl: WPA3-persoonlijk

en: WPA3 Enterprise
nl: WPA3-enterprise

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Authentication:
nl: Authenticatie:

en: FAST
nl: Snel

en: Tunneled TLS
nl: Getunnelde TLS

en: Protected EAP
nl: Beschermde EAP

[ctx: @title:group]
en: IP Settings
nl: IP-instellingen

en: Method
nl: Methode

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Manual
nl: Handmatig

en: IP Address
nl: IP-adres

en: Network prefix length
nl: Netwerkvoorlooplengte (netwerkmaskerlengte)

en: Password…
nl: Wachtwoord…
