plasma-nm - en to pa translation catalogue (37 entries)

en: Invalid input.
pa: ਗਲਤ ਇੰਪੁੱਟ ਹੈ।

[ctx: kcm page title]
en: Connection Info for "%1"
pa: "%1" ਲਈ ਕਨੈਕਸ਼ਨ ਜਾਣਕਾਰੀ

[ctx: @title:group]
en: Transfer Rates
pa: ਟਰਾਂਸਫਰ ਰੇਟ

en: Connected, ↓ %1/s, ↑ %2/s
pa: ਕਨੈਕਟ ਹੈ, ↓ %1/s, ↑ %2/s

[ctx: @title:group]
en: Connection Details
pa: ਕਨੈਕਸ਼ਨ ਦੇ ਵੇਰਵੇ

en: Connect to
pa: ਕਨੈਕਟ ਕਰੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧੋ

en: Wi-Fi
pa: ਵਾਈ-ਫਾਈ

[ctx: @title:group]
en: Saved Networks
pa: ਸੰਭਾਲੇ ਹੋਏ ਨੈੱਟਵਰਕ

en: Available Networks
pa: ਮੌਜੂਦਾ ਨੈੱਟਵਰਕ

en: Add Custom Connection
pa: ਕਸਟਮ ਕਨੈਕਸ਼ਨ ਜੋੜੋ

en: Add New Connection
pa: ਨਵਾਂ ਕਨੈਕਸ਼ਨ ਜੋੜੋ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲੋ

[ctx: @title:group]
en: General
pa: ਆਮ

en: Hidden Network
pa: ਲੁਕਵਾਂ ਨੈੱਟਵਰਕ

[ctx: @title:group]
en: Security
pa: ਸੁਰੱਖਿਆ

en: Security type
pa: ਸੁਰੱਖਿਆ ਦੀ ਕਿਸਮ

en: None
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: WEP Key
pa: WEP ਕੁੰਜੀ

en: Dynamic WEP
pa: ਡਾਇਨੈਮਿਕ WEP

en: WPA/WPA2 Personal
pa: WPA/WPA2 ਪਰਸਨਲ

en: WPA/WPA2 Enterprise
pa: WPA/WPA2 ਇੰਟਰਪ੍ਰਾਈਜ

en: WPA3 Personal
pa: WPA3 ਪਰਸਨਲ

en: WPA3 Enterprise
pa: WPA3 ਇੰਟਰਪ੍ਰਾਈਜ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Authentication:
pa: ਪਰਮਾਣਕਿਤਾ:

en: Tunneled TLS
pa: ਟਨਲ ਕੀਤੀ TLS

en: Protected EAP
pa: ਸੁਰੱਖਿਅਤ EAP

[ctx: @title:group]
en: IP Settings
pa: IP ਸੈਟਿੰਗਾਂ

en: Automatic
pa: ਆਟੋਮੈਟਿਕ

en: Manual
pa: ਖੁਦ

en: IP Address
pa: IP ਐਡਰੈਸ

en: Gateway
pa: ਗੇਟਵੇ

en: Network prefix length
pa: ਨੈੱਟਵਰਕ ਅਗੇਤਰ ਲੰਬਾਈ

en: Password…
pa: …ਪਾਸਵਰਡ

en: Upload
pa: ਅੱਪਲੋਡ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ
