plasma-nm - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Configure Hotspot
pa: ਹਾਟਸਪਾਟ ਸੰਰਚਨਾ

en: Hotspot
pa: ਹਾਟਸਪਾਟ

en: Share your internet connection with other devices as a Wi-Fi network.
pa: ਆਪਣੇ ਇੰਟਰਨੈੱਟ ਕਨੈਕਸ਼ਨ ਨੂੰ ਹੋਰ ਡਿਵਾਈਸਾਂ ਨਾਲ Wi-Fi ਨੈੱਟਵਰਕ ਵਜੋਂ ਸਾਂਝਾ ਕਰੋ।

en: Settings
pa: ਸੈਟਿੰਗਾਂ

en: Hotspot SSID
pa: ਹਾਟਸਪਾਟ SSID

en: Hotspot Password
pa: ਹਾਟਸਪਾਟ ਪਾਸਵਰਡ
