plasma-settings - en to pl translation catalogue (95 entries)

en: Available Networks
pl: Dostępne sieci

en: none
pl: brak

en: Current operator: %1
pl: Bieżący operator: %1

en: Scan For Networks
pl: Szukaj sieci

en: New APN
pl: Nowy APN

en: Edit APN
pl: Zmień APN

en: Name
pl: Nazwa

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Password
pl: Hasło

en: Network type
pl: Rodzaj sieci

en: Only 4G
pl: Tylko 4G

en: Only 3G
pl: Tylko 3G

en: Only 2G
pl: Tylko 2G

en: Any
pl: Dowolny

en: Save profile
pl: Zapisz profil

en: Modem not available
pl: Modem jest niedostępny

en: Mobile data
pl: Dane komórkowe

en: No SIM is inserted.
pl: Nie włożono karty SIM.

en: Mobile data is not available with this modem.
pl: Dane komórkowe są niedostępne dla tego modemu.

en: An APN needs to be configured to have mobile data.
pl: Aby mieć dane komórkowe, należy ustawić APN.

en: Whether mobile data is enabled.
pl: Określa czy dane komórkowe są włączone.

en: Data Usage
pl: Wykorzystanie danych

en: View data usage.
pl: Zobacz wykorzystanie danych.

en: SIM | SIMs
pl[0]: SIM
pl[1]: SIMy
pl[2]: SIMy

en: SIM %1
pl: Karta SIM %1

en: View SIM %1 details.
pl: Pokaż szczegóły karty SIM %1.

en: Modem Control
pl: Sterowanie modemem

en: Force Modem Restart
pl: Wymuś ponowne uruchomienie modemu

en: Modem Details
pl: Szczegóły modemu

en: Access Technologies
pl: Technologie dostępu

en: Enabled
pl: Włączony

en: Manufacturer
pl: Wytwórca

en: Owned Numbers:
pl: Posiadane numery:

en: Revision
pl: Wydanie

en: Signal Quality
pl: Jakość sygnału

en: State
pl: Stan

en: Failure Reason
pl: Powód niepowodzenia

en: Registration State
pl: Stan rejestracji

en: Firmware Version
pl: Wersja oprogramowania układowego

en: Interface Name
pl: Nazwa interfejsu

en: Metered
pl: Taryfowa

en: Active NetworkManager Connection
pl: Bieżące połączenie sieciowe

en: Device
pl: Urządzenie

en: Device ID
pl: ID urządzenia

en: Drivers:
pl: Sterowniki:

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Power State
pl: Stan zasilania

en: SIM Path
pl: Ścieżka karty SIM

en: APNs
pl: Punkty APN

en: Edit
pl: Edytuj

en: Unable to autodetect connection settings for your carrier. Please find your carrier's APN settings by either contacting support or searching online.
pl: Nie można wykryć ustawień połączenia dla twojego operatora. Poszukaj ustawień APN dla swojego operatora w sieci lub u obsługi klienta.

en: APN List
pl: Lista APN

en: Delete
pl: Usuń

en: Add APN
pl: Dodaj APN

en: Automatically detect APN
pl: Sam wykryj APN

en: SIM Lock
pl: Blokada karty SIM

en: SIM is locked
pl: Karta SIM jest zablokowana

en: In order to use this SIM, you must first unlock it.
pl: Aby użyć swojej karty SIM, musisz ją najpierw odblokować.

en: SIM is not locked
pl: Karta SIM nie jest zablokowana

en: You can lock your SIM to require a set PIN code for phone calls and mobile data.
pl: Możesz wymagać numeru PIN dla karty SIM do wykonywania połączeń telefonicznych i przesyłania danych w sieci komórkowej.

en: Lock SIM
pl: Zablokuj kartę SIM

en: Disable SIM Lock
pl: Wyłącz blokadę karty SIM

en: Disable the SIM lock feature and remove the passcode on the SIM.
pl: Wyłącz blokadę karty SIM i usuń kod dostępu do niej.

en: Change PIN
pl: Zmień PIN

en: Change the passcode set on the SIM.
pl: Zmień hasło chroniące kartę SIM.

en: Unlock SIM
pl: Odblokuj kartę SIM

en: Attempts left: %1
pl: Liczba pozostałych prób: %1

en: Enter PIN
pl: Wpisz numer PIN

en: Change SIM PIN
pl: Zmień numer PIN karty SIM

en: PINs don't match!
pl: Numer PIN nie zgadzają się ze sobą!

en: PINs must be between 4 and 8 digits!
pl: PIN musi zawierać od 4 do 8 cyfr!

en: Current PIN
pl: Bieżący PIN

en: New PIN
pl: Nowy numer PIN

en: Confirm PIN
pl: Potwierdź PIN

en: Remove SIM PIN
pl: Usuń numer PIN karty SIM

en: Add SIM PIN
pl: Dodaj numer PIN do karty SIM

[ctx: @title]
en: SIM %1
pl: Karta SIM %1

en: This SIM slot is empty, a SIM card needs to be inserted in order for it to be used.
pl: Gniazdo karty SIM jest puste. Trzeba włożyć kartę SIM, aby można jej używać.

en: Allow mobile data when on a roaming network.
pl: Zezwól na dane komórkowe w roamingu.

en: Modify APNs
pl: Zmień APN

en: Configure access point names for your carrier.
pl: Nadaj nazwy punktów dostępowych swojego dostawcy.

en: Networks
pl: Sieci

en: Select a network operator.
pl: Wybierz operatora sieci.

en: Modify SIM lock settings.
pl: Zmień ustawienia blokady karty SIM.

en: View the details of the modem this SIM is connected to.
pl: Obejrzyj szczegóły modemu, do którego włożona jest ta karta SIM.

en: SIM Details
pl: Szczegóły SIM

en: Locked
pl: Zablokowana

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Operator Code (modem)
pl: Kod operatora (modem)

en: Operator Name (modem)
pl: Nazwa operatora (modem)

en: Operator Code (provided by SIM)
pl: Kod operatora (dostarczony przez kartę SIM)

en: Operator Name (provided by SIM)
pl: Nazwa operatora (dostarczona przez kartę SIM)

en: SIM ID
pl: ID karty SIM

en: Emergency Numbers
pl: Numery alarmowe
