plasma-nm - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Invalid input.
ro: Date de intrare nevalide.

en: Connect to
ro: Conectează la

en: Wi-Fi is disabled
ro: Wi-Fi e dezactivat

en: Enable
ro: Activează

en: Disable Wi-Fi
ro: Dezactivează Wi-Fi

en: Add Custom Connection
ro: Adaugă conexiune personalizată

en: Show Saved Connections
ro: Arată conexiuni salvate

en: Add new Connection
ro: Adaugă conexiune nouă

en: Save
ro: Salvează

en: General
ro: Generale

en: Hidden Network:
ro: Rețea ascunsă:

en: Security
ro: Securitate

en: Security type:
ro: Tip de securitate:

en: None
ro: Niciuna

en: WEP Key
ro: Cheie WEP

en: Dynamic WEP
ro: WEP dinamic

en: Password:
ro: Parolă:

en: Authentication:
ro: Autentificare:

en: Tunneled TLS
ro: TLS prin tunel

en: Protected EAP
ro: EAP protejat

en: IP settings
ro: Configurări IP

en: Automatic
ro: Automat

en: IP Address:
ro: Adresă IP:

en: Network prefix length:
ro: Lungime prefix de rețea:

en: Password…
ro: Parolă…

en: Wi-Fi networks
ro: Rețele Wi-Fi
