plasma-nm - en to ro translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_toplevelDomain)
en: Toplevel Domain:
ro: Domeniu de nivel superior:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_nameserver)
en: Nameserver:
ro: Server de nume:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_password)
en: Password:
ro: Parolă:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_fragmentSize)
en: Fragment Size:
ro: Dimensiune fragment:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, sb_fragmentSize)
en: Automatic
ro: Automat

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, sb_fragmentSize)
en:  bytes
ro:  octeți
