plasma-nm - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Configure Hotspot
ro: Configurează hotspot

en: Hotspot SSID:
ro: SSID hotspot:

en: Hotspot Password:
ro: Parolă hotspot:

en: Share your internet connection with other devices as a Wi-Fi network.
ro: Partajați-vă conexiunea la Internet cu alte dispozitive ca rețea Wi-Fi.

en: Settings
ro: Configurări

en: Hotspot SSID
ro: SSID hotspot

en: Hotspot Password
ro: Parolă hotspot

en: Configure
ro: Configurează
