plasma-nm - en to sa translation catalogue (120 entries)

en: Only 'dun' and 'nap' services are supported.
sa: केवलं 'dun' तथा 'nap' सेवाः समर्थिताः सन्ति ।

en: Network authentication
sa: संजालप्रमाणीकरणम्

en: You need to log into this network
sa: भवद्भिः अस्मिन् जालपुटे प्रवेशः करणीयः

en: Log in
sa: प्रवेशं कुर्वन्तु

en: Limited Connectivity
sa: सीमितसंपर्कता

en: This device appears to be connected to a network but is unable to reach the Internet.
sa: एतत् यन्त्रं जालपुटेन सह सम्बद्धं दृश्यते परन्तु अन्तर्जालं प्राप्तुं असमर्थम् अस्ति ।

[ctx: Text in GSM PIN/PUK unlock error dialog]
en: Error unlocking modem: %1
sa: मोडेम् अनलॉक् करणं त्रुटि: %1

[ctx: Title for GSM PIN/PUK unlock error dialog]
en: PIN/PUK unlock error
sa: पिन/PUK अनलॉक त्रुटि

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to ConfigFailedReason]
en: The device could not be configured
sa: यन्त्रं विन्यस्तुं न शक्यते स्म

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to ConfigUnavailableReason]
en: IP configuration was unavailable
sa: IP विन्यासः अनुपलब्धः आसीत्

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to ConfigExpiredReason]
en: IP configuration expired
sa: IP विन्यासस्य अवधिः समाप्तः

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to NoSecretsReason]
en: No secrets were provided
sa: न किमपि रहस्यं प्रदत्तम्

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to AuthSupplicantDisconnectReason]
en: Authorization supplicant disconnected
sa: प्राधिकरण याचिका विच्छिन्न

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to AuthSupplicantConfigFailedReason]
en: Authorization supplicant's configuration failed
sa: प्राधिकरणयाचकस्य विन्यासः विफलः अभवत्

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to AuthSupplicantFailedReason]
en: Authorization supplicant failed
sa: प्राधिकरण याचिका असफल

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to AuthSupplicantTimeoutReason]
en: Authorization supplicant timed out
sa: प्राधिकरण याचिकाकर्ता समय समाप्त

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to PppStartFailedReason]
en: PPP failed to start
sa: पीपीपी आरम्भं कर्तुं असफलः अभवत्

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to PppDisconnectReason]
en: PPP disconnected
sa: पीपीपी विच्छिन्न

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to PppFailedReason]
en: PPP failed
sa: पीपीपी असफलः अभवत्

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to DhcpStartFailedReason]
en: DHCP failed to start
sa: DHCP आरम्भं कर्तुं असफलम् अभवत्

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to DhcpErrorReason]
en: A DHCP error occurred
sa: DHCP त्रुटिः अभवत्

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to DhcpFailedReason]
en: DHCP failed
sa: DHCP विफलम् अभवत्

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to SharedStartFailedReason]
en: The shared service failed to start
sa: साझीकृतसेवा आरम्भं कर्तुं असफलतां प्राप्तवती

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to SharedFailedReason]
en: The shared service failed
sa: साझीकृतसेवा विफलतां प्राप्तवती

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to AutoIpStartFailedReason]
en: The auto IP service failed to start
sa: स्वतः IP सेवा आरम्भं कर्तुं असफलतां प्राप्तवती

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to AutoIpErrorReason]
en: The auto IP service reported an error
sa: स्वतः IP सेवा त्रुटिं निवेदितवती

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to AutoIpFailedReason]
en: The auto IP service failed
sa: स्वतः IP सेवा विफलतां प्राप्तवती

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to ModemBusyReason]
en: The modem is busy
sa: मोडेमः व्यस्तः अस्ति

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to ModemNoDialToneReason]
en: The modem has no dial tone
sa: मोडेमस्य डायल-स्वरः नास्ति

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to ModemNoCarrierReason]
en: The modem shows no carrier
sa: मोडेम् कोऽपि वाहकः न दर्शयति

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to ModemDialTimeoutReason]
en: The modem dial timed out
sa: मोडेम-डायलस्य समयः समाप्तः

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to ModemDialFailedReason]
en: The modem dial failed
sa: मोडेम-डायलः विफलः अभवत्

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to ModemInitFailedReason]
en: The modem could not be initialized
sa: मोडेम् आरम्भं कर्तुं न शक्यते स्म

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to GsmApnSelectFailedReason]
en: The GSM APN could not be selected
sa: GSM APN इत्यस्य चयनं कर्तुं न शक्यते स्म

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to GsmNotSearchingReason]
en: The GSM modem is not searching
sa: GSM मोडेम् अन्वेषणं न करोति

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to GsmRegistrationDeniedReason]
en: GSM network registration was denied
sa: जीएसएम संजालपञ्जीकरणं अङ्गीकृतम्

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to GsmRegistrationTimeoutReason]
en: GSM network registration timed out
sa: जीएसएम संजालपञ्जीकरणस्य समयः समाप्तः

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to GsmRegistrationFailedReason]
en: GSM registration failed
sa: जीएसएम पञ्जीकरणं विफलम् अभवत्

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to GsmPinCheckFailedReason]
en: The GSM PIN check failed
sa: GSM PIN जाँचः विफलः अभवत्

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to FirmwareMissingReason]
en: Device firmware is missing
sa: उपकरणस्य फर्मवेयरः अनुपलब्धः अस्ति

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to DeviceRemovedReason]
en: The device was removed
sa: यन्त्रं निष्कासितम् आसीत्

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to SleepingReason]
en: The networking system is now sleeping
sa: संजालव्यवस्था अधुना सुप्तवती अस्ति

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to ConnectionRemovedReason]
en: The connection was removed
sa: संयोजनं निष्कासितम्

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to CarrierReason]
en: The cable was disconnected
sa: केबलस्य सम्बन्धः विच्छिन्नः आसीत्

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to ModemNotFoundReason]
en: The modem could not be found
sa: मोडेमः न लब्धः

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to BluetoothFailedReason]
en: The bluetooth connection failed or timed out
sa: ब्लूटूथ-संयोजनं विफलं जातम् अथवा समयः समाप्तः

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to GsmSimNotInserted]
en: GSM Modem's SIM Card not inserted
sa: GSM Modem इत्यस्य SIM Card न प्रविष्टम्

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to GsmSimPinRequired]
en: GSM Modem's SIM Pin required
sa: GSM Modem इत्यस्य SIM Pin आवश्यकम्

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to GsmSimPukRequired]
en: GSM Modem's SIM Puk required
sa: GSM Modem इत्यस्य SIM Puk आवश्यकम्

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to GsmSimWrong]
en: GSM Modem's SIM wrong
sa: GSM Modem इत्यस्य SIM गलतः

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to InfiniBandMode]
en: InfiniBand device does not support connected mode
sa: InfiniBand उपकरणं संयोजितं मोडं न समर्थयति

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to DependencyFailed]
en: A dependency of the connection failed
sa: संयोजनस्य एकः आश्रयः विफलः अभवत्

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to Br2684Failed]
en: Problem with the RFC 2684 Ethernet over ADSL bridge
sa: ADSL सेतुः उपरि RFC 2684 Ethernet इत्यस्य समस्या

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to ModemManagerUnavailable]
en: ModemManager not running
sa: ModemManager न चाल्यते

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to SecondaryConnectionFailed]
en: A secondary connection of the base connection failed
sa: आधारसंयोजनस्य गौणसंयोजनं विफलम् अभवत्

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to DcbFcoeFailed]
en: DCB or FCoE setup failed
sa: DCB अथवा FCoE सेटअप विफलम्

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to TeamdControlFailed]
en: teamd control failed
sa: teamd control विफलम् अभवत्

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to ModemFailed]
en: Modem failed or no longer available
sa: मोडेमः विफलः अथवा अधुना उपलब्धः नास्ति

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to ModemAvailable]
en: Modem now ready and available
sa: मोडेम इदानीं सज्जः उपलब्धः च

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to SimPinIncorrect]
en: The SIM PIN was incorrect
sa: सिमपिन् अशुद्धम् आसीत्

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to NewActivation]
en: A new connection activation was enqueued
sa: नूतनं संयोजनसक्रियीकरणं पङ्क्तिबद्धम् आसीत्

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to ParentChanged]
en: The device's parent changed
sa: यन्त्रस्य मातापिता परिवर्तत

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to ParentManagedChanged]
en: The device parent's management changed
sa: यन्त्रस्य मातापितृणां प्रबन्धनं परिवर्तितम्

en: Connection '%1' activated.
sa: '%1' इति संयोजनं सक्रियम् ।

en: Connection '%1' deactivated.
sa: '%1' इति संयोजनं निष्क्रियम् ।

en: VPN connection '%1' activated.
sa: VPN संयोजन '%1' सक्रियम् ।

en: VPN connection '%1' failed to activate.
sa: VPN संयोजनं '%1' सक्रियीकरणे असफलम् ।

en: VPN connection '%1' deactivated.
sa: VPN संयोजनं '%1' निष्क्रियम्।

en: VPN connection '%1' was deactivated because the device it was using was disconnected.
sa: VPN संयोजनं '%1' निष्क्रियं कृतम् यतः तत् उपयुज्यमानं यन्त्रं विच्छिन्नम् आसीत् ।

en: The service providing the VPN connection '%1' was stopped.
sa: VPN संयोजनं '%1' प्रदातुं सेवा स्थगितवती ।

en: The IP config of the VPN connection '%1', was invalid.
sa: VPN संयोजनस्य IP विन्यासः '%1', अमान्यः आसीत् ।

en: The connection attempt to the VPN service timed out.
sa: VPN सेवायाः संयोजनप्रयासः समयः समाप्तः ।

en: A timeout occurred while starting the service providing the VPN connection '%1'.
sa: VPN संयोजनं '%1' प्रदातुं सेवां आरभ्य समयसमाप्तिः अभवत् ।

en: Starting the service providing the VPN connection '%1' failed.
sa: VPN संयोजनं '%1' प्रदातुं सेवां आरभ्य विफलम् ।

en: Necessary secrets for the VPN connection '%1' were not provided.
sa: VPN संयोजनस्य '%1' कृते आवश्यकानि रहस्यानि न प्रदत्तानि आसन् ।

en: Authentication to the VPN server failed.
sa: VPN सर्वरं प्रति प्रमाणीकरणं विफलम् अभवत् ।

en: The connection was deleted.
sa: संयोजनं विलोपितम् आसीत्।

en: No Network Connection
sa: न संजालसंयोजनम्

en: You are no longer connected to a network.
sa: भवन्तः जालपुटेन सह न सम्बद्धाः सन्ति।

en: Authenticate %1
sa: %1 प्रमाणीकरणं कुर्वन्तु

[ctx: @info:status 'secrets' means the authentication needed for a VPN]
en: No secrets were requested
sa: न किमपि रहस्यं प्रार्थितम्

en: Incorrect password for the connection "%1". Please try again.
sa: "%1" इति संयोजनस्य कृते अशुद्धगुप्तशब्दः । कृपया पुनः प्रयासं कुर्वन्तु।

en: Enter the password for the connection "%1":
sa: "%1" संयोजनस्य गुप्तशब्दं प्रविशतु:

en: %1 password dialog
sa: %1 गुप्तशब्दसंवादः

[ctx: @info:status]
en: VPN settings are missing
sa: VPN सेटिंग्स् अनुपलब्धाः सन्ति

en: Provide the secrets for the VPN connection "%1":
sa: VPN संयोजनस्य रहस्यं "%1" प्रदातव्यम्:

en: VPN secrets (%1) dialog
sa: VPN रहस्यानि (%1) संवादः

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PasswordDialog)
en: Password dialog
sa: गुप्तशब्दसंवादः

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPass)
en: Password:
sa: समाभाष्:

en: SIM PUK
sa: सिम नॉक

en: SIM PUK2
sa: सिम PUK2

en: Service provider PUK
sa: सेवा प्रदाता PUK

en: Network PUK
sa: संजाल PUK

en: Corporate PUK
sa: निगम PUK

en: Network Subset PUK
sa: संजाल उपसमूह PUK

en: %1 unlock required
sa: %1 अनलॉक् आवश्यकम्

en: %1 Unlock Required
sa: %1 अनलॉक आवश्यकम्

en: The mobile broadband device '%1' requires a %2 code before it can be used.
sa: '%1' चल-ब्रॉडबैण्ड्-यन्त्रस्य उपयोगात् पूर्वं %2-सङ्केतस्य आवश्यकता भवति ।

en: %1 code:
sa: %1 कोडः:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pinLabel)
en: New PIN code:
sa: नवीनः पिनसङ्केतः :

en: Re-enter new PIN code:
sa: नूतनं पिनसङ्केतं पुनः प्रविष्टं कुर्वन्तु:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkShowPass)
en: Show PIN/PUK code
sa: पिन/PUK कोडं दर्शयतु

en: SIM PIN
sa: सिम पिन

en: SIM PIN2
sa: सिम पिन2

en: Service provider PIN
sa: सेवा प्रदाता पिन

en: Network PIN
sa: संजाल पिन

en: PIN
sa: आतप

en: Corporate PIN
sa: निगम पिन

en: PH-FSIM PIN
sa: PH-FSIM पिन

en: Network Subset PIN
sa: संजाल उपसमूह PIN

en: Show PIN code
sa: पिन कोड दर्शयतु

en: PIN code too short. It should be at least 4 digits.
sa: पिन कोड अतीव लघु। न्यूनातिन्यूनं ४ अङ्काः भवेयुः ।

en: The two PIN codes do not match
sa: पिन-सङ्केतद्वयं न मेलति

en: PUK code too short. It should be 8 digits.
sa: PUK कोडः अतीव लघुः। ८ अङ्काः भवेयुः ।

en: Unknown Error
sa: अज्ञातदोषः

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PinWidget) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, title)
en: SIM PIN unlock required
sa: SIM PIN अनलॉक आवश्यकम्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, prompt)
en: The mobile broadband device '%1' requires a SIM PIN code before it can be used.
sa: '%1' इति चल-ब्रॉडबैण्ड्-यन्त्रस्य उपयोगात् पूर्वं सिम-पिन्-सङ्केतस्य आवश्यकता भवति ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pukLabel)
en: PUK code:
sa: PUK कोडः :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pin2Label)
en: Re-enter PIN code:
sa: पुनः पिन कोडं प्रविष्टं कुर्वन्तु:

en: Authentication to %1 failed. Wrong password?
sa: %1 प्रति प्रमाणीकरणं विफलम् । गलतगुप्तशब्दः ?
