plasma-nm - en to sa translation catalogue (86 entries)

en: Failed to initialize software token: %1
sa: सॉफ्टवेयर टोकन प्रारम्भं कर्तुं असफलम्: %1

en: Contacting host, please wait…
sa: मेजबानेन सह सम्पर्कं कुर्वन्, कृपया प्रतीक्षां कुर्वन्तु...

[ctx: Verb, to proceed with login]
en: Login
sa: प्रवेशः

en: Check failed for certificate from VPN server "%1".
    Reason: %2
    Accept it anyway?
sa: VPN सर्वर "%1" इत्यस्मात् प्रमाणपत्रस्य जाँचः विफलः ।
    कारणम् : %2
    तथापि स्वीकुरुत ?

en: Connection attempt was unsuccessful.
sa: संयोजनस्य प्रयासः असफलः अभवत् ।

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OpenconnectAuth)
en: OpenConnect VPN Authentication
sa: OpenConnect VPN प्रमाणीकरणम्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: VPN Host
sa: वीपीएन होस्ट

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnConnect)
en: Connect
sa: संयुज्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkAutoconnect)
en: Automatically start connecting next time
sa: अग्रिमे समये स्वयमेव संयोजनं आरभत

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkStorePasswords)
en: Store passwords
sa: गुप्तशब्दान् संग्रहयन्तु

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkStorePlaintextCookies)
en: Store browser cookies in plain-text
sa: ब्राउजर् कुकीजं सादे-पाठे संग्रहयन्तु

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, viewServerLog)
en: View Log
sa: लॉगं पश्यन्तु

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblLogLevel)
en: Log Level:
sa: लॉग स्तरः :

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbLogLevel)
en: Error
sa: त्रुटि

[ctx: like in Debug log level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbLogLevel)
en: Debug
sa: त्रुटिनिवारणम्

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbLogLevel)
en: Trace
sa: चिह्न

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OpenconnectProp)
en: OpenConnect Settings
sa: OpenConnect सेटिंग्स्

[ctx: like in General settings]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grp_general)
en: General
sa: सामान्य

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_41)
en: Gateway:
sa: प्रवेशद्वारः :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: CA Certificate:
sa: CA प्रमाणपत्राणि :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Proxy:
sa: प्रॉक्सी :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: User Agent:
sa: उपयोक्ता एजेण्ट् :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: CSD Wrapper Script:
sa: CSD Wrapper स्क्रिप्ट: 1.1.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkAllowTrojan)
en: Allow Cisco Secure Desktop trojan
sa: Cisco Secure Desktop trojan इत्यस्य अनुमतिं ददातु

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: VPN Protocol:
sa: वीपीएन प्रोटोकॉल :

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbProtocol)
en: Cisco AnyConnect
sa: सिस्को एनीकनेक्ट्

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbProtocol)
en: Juniper Network Connect
sa: जुनिपर नेटवर्क कनेक्ट

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbProtocol)
en: PAN Global Protect
sa: पैन ग्लोबल प्रोटेक्ट

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbProtocol)
en: Pulse Connect Secure
sa: पल्स कनेक्ट सुरक्षित

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbProtocol)
en: Array SSL VPN
sa: सरणी SSL VPN

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Reported OS:
sa: रिपोर्ट्ड् ओएस:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbReportedOs)
en: GNU/Linux
sa: GNU/Linux इति

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbReportedOs)
en: GNU/Linux 64-bit
sa: GNU/Linux 64-बिट्

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbReportedOs)
en: Windows
sa: विण्डोज

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbReportedOs)
en: Mac OS X
sa: मैक ओएस एक्स

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbReportedOs)
en: Android
sa: एण्ड्रॉयड्

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbReportedOs)
en: Apple iOS
sa: एप्पल् iOS

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Reported Version
sa: रिपोर्ट्ड् संस्करणम्

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Certificate Authentication
sa: प्रमाणपत्र प्रमाणीकरणम्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leMcaCertLabel)
en: Machine Certificate:
sa: यन्त्रप्रमाणपत्रम् :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leMcaPrivateKeyLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Private Key:
sa: निजी कुञ्जी :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: User Certificate:
sa: उपयोक्तृप्रमाणपत्रम् :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkUseFsid)
en: Use FSID for key passphrase
sa: कीलगुप्तवाक्यस्य कृते FSID इत्यस्य उपयोगं कुर्वन्तु

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, preventInvalidCert)
en: Prevent user from manually accepting invalid certificates
sa: अमान्यप्रमाणपत्राणि स्वहस्तेन स्वीकुर्वन्तु इति उपयोक्तारं निवारयन्तु

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buTokens)
en: Token Authentication
sa: टोकन प्रमाणीकरण

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OpenConnectToken)
en: OpenConnect OTP Tokens
sa: OpenConnect OTP टोकन

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbToken)
en: Software Token Authentication
sa: सॉफ्टवेयर टोकन प्रमाणीकरण

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Token Mode:
sa: टोकन मोड :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Token Secret:
sa: टोकन रहस्य :

en: Choose a Passkey
sa: एकं Passkey चिनोतु

en: Which passkey do you want to use for %1?
sa: %1 कृते भवान् कस्य पासकील् उपयोक्तुं इच्छति?

en: Ok
sa: अस्तु

en: Use your security key with %1
sa: %1 इत्यनेन सह स्वस्य सुरक्षाकुंजी उपयुज्यताम्

en: Touch your security key again to complete the request.
sa: अनुरोधं पूर्णं कर्तुं पुनः स्वस्य सुरक्षाकुंजी स्पृशन्तु।

en: Next
sa: अग्रिम

en: PIN Required
sa: पिन आवश्यक

en: Enter the PIN for your security key
sa: स्वस्य सुरक्षाकुंजी कृते पिन प्रविष्टं कुर्वन्तु

en: New PIN Required
sa: नवीन पिन आवश्यक

en: Set new PIN for your security key
sa: स्वस्य सुरक्षाकुंजी कृते नूतनं PIN सेट् कुर्वन्तु

en: Change PIN Required
sa: पिन परिवर्तनम् आवश्यकम्

en: Change PIN for your security key
sa: स्वस्य सुरक्षाकुंजी कृते पिन परिवर्तयन्तु

en: Internal User Verification Locked
sa: आन्तरिकप्रयोक्तृसत्यापनं ताडितम्

en: Wrong PIN. %1 attempts remaining.
sa: गलत पिन। %1 प्रयत्नाः अवशिष्टाः सन्ति ।

en: Too Short. %1 attempts remaining.
sa: अति लघु। %1 प्रयत्नाः अवशिष्टाः सन्ति ।

en: Invalid Characters. %1 attempts remaining.
sa: अमान्यवर्णाः । %1 प्रयत्नाः अवशिष्टाः सन्ति ।

en: Same as current PIN. %1 attempts remaining.
sa: वर्तमानपिनस्य समानम्। %1 प्रयत्नाः अवशिष्टाः सन्ति ।

en: Something went wrong
sa: किमपि भ्रष्टं जातम्

en: Request Timeout
sa: अनुरोधः समयसमाप्तिः

en: Key not registered
sa: कुञ्जी पञ्जीकृता नास्ति

en: You already registered this device.Try again with device
sa: भवान् पूर्वमेव एतत् यन्त्रं पञ्जीकृतवान्।यन्त्रेण पुनः प्रयासं कुर्वन्तु

en: The security key is locked because the wrong PIN was entered too many times.To unlock it, remove and reinsert it.
sa: सुरक्षाकुंजी ताडितम् अस्ति यतोहि गलत् पिनः बहुवारं प्रविष्टः आसीत्।तस्य तालान् अनलॉक् कर्तुं, तत् निष्कास्य पुनः सम्मिलितं कुर्वन्तु।

en: The security key is locked because the wrong PIN was entered too many times. You'll need to reset the security key.
sa: सुरक्षाकुंजी ताडितम् अस्ति यतोहि गलत् पिनः बहुवारं प्रविष्टः आसीत् । भवद्भिः सुरक्षाकुंजी पुनः सेट् कर्तव्या भविष्यति ।

en: Authenticator removed during verification. Please reinsert and try again
sa: सत्यापनस्य समये प्रमाणकं निष्कासितम्। कृपया पुनः सम्मिलितं कृत्वा पुनः प्रयासं कुर्वन्तु

en: Authenticator doesn't have resident key support
sa: प्रमाणकस्य निवासी कुञ्जीसमर्थनं नास्ति

en: Authenticator missing user verification
sa: प्रमाणककर्ता उपयोक्तृसत्यापनं गम्यते

en: Authenticator missing Large Blob support
sa: प्रमाणीकरणकर्ता Large Blob समर्थनम् अनुपलब्धम्

en: No common algorithms
sa: सामान्यं एल्गोरिदम् नास्ति

en: Storage Full
sa: भण्डारण पूर्ण

en: User consent denied
sa: उपयोक्तृसहमतिः अङ्गीकृता

en: User Cancelled Request
sa: उपयोक्ता रद्दः अनुरोधः

en: Close
sa: पिधानं करोतु

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, headingLabel)
en: Heading
sa: शीर्षकम्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, description)
en: Description
sa: वर्णनम्‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pinLabel)
en: PIN
sa: आतप

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, confirmPinLabel)
en: Confirm PIN
sa: पिन पुष्टि करें

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pinEntryErrorLabel)
en: TextLabel
sa: TextLabel इति
