plasma-nm - en to sa translation catalogue (61 entries)

en: Error decrypting the obfuscated password
sa: अस्पष्टगुप्तशब्दस्य विगुप्तीकरणे त्रुटिः

en: Error
sa: त्रुटि

en: NetworkManager is missing support for Cisco Compatible VPN
sa: NetworkManager इत्यनेन Cisco Compatible VPN इत्यस्य समर्थनं गम्यते

en: %1: file could not be created
sa: %1: सञ्चिका निर्मातुं न शक्यते स्म

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Gateway:
sa: प्रवेशद्वारः :

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, gateway)
en: IP/hostname of IPsec gateway.
sa: IPsec द्वारस्य IP/होस्टनाम ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: User name:
sa: उपयोक्तृनाम :

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, leUserName) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, user)
en: User name for the connection.
sa: संयोजनस्य उपयोक्तृनाम ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: User password:
sa: उपयोक्तृगुप्तशब्दः :

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, leUserPassword) i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, userPassword)
en: User password for the connection.
sa: संयोजनाय उपयोक्तृगुप्तशब्दः।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, groupNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Group name:
sa: समूहनाम :

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, group)
en: Group name
sa: समूहनाम

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Group password:
sa: समूहगुप्तशब्दः :

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, leGroupPassword) i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, groupPassword)
en: Group password.
sa: समूहगुप्तशब्दः।

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, useHybridAuth)
en: Enable hybrid authentication, i.e. use certificate in addition to password.
sa: संकरप्रमाणीकरणं सक्षमं कुर्वन्तु, अर्थात् गुप्तशब्दस्य अतिरिक्तं प्रमाणपत्रस्य उपयोगं कुर्वन्तु ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useHybridAuth)
en: Use hybrid authentication
sa: संकरप्रमाणीकरणस्य उपयोगं कुर्वन्तु

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: CA file:
sa: CA सञ्चिकाः :

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, caFile)
en: CA certificate in PEM format.
sa: CA प्रमाणपत्रं PEM प्रारूपेण।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdvanced)
en: Advanced…
sa: उन्नतं…

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Identification
sa: परिचयः

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Domain:
sa: क्षेत्र:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, domain)
en: (NT-)Domain name for authentication.
sa: (NT-)प्रमाणीकरणार्थं डोमेननाम ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Vendor:
sa: व:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, vendor)
en: Vendor of your IPsec gateway.
sa: भवतः IPsec द्वारस्य विक्रेता।

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Transport and Security
sa: परिवहन एवं सुरक्षा

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Encryption method:
sa: एन्क्रिप्शनविधिः :

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, encryption)
en: Encryption method.
sa: एन्क्रिप्शन विधि।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: NAT traversal:
sa: NAT भ्रमणम् :

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, nat)
en: NAT traversal method to use.
sa: उपयोक्तुं NAT traversal विधिः।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: IKE DH Group:
sa: POWER DH समूहः :

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, dhGroup)
en: Name of the IKE DH group.
sa: IKE DH समूहस्य नाम ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Perfect Forward Secrecy:
sa: सम्यक् अग्रे गोपनीयता :

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, pfs)
en: Diffie-Hellman group to use for PFS.
sa: PFS कृते उपयोक्तुं Diffie-Hellman समूहः ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Local Port:
sa: स्थानीय बन्दरगाह :

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, localport)
en: Local port to use (0-65535). 0 (default value) means random port. 500 is vpnc's default.
sa: उपयोगाय स्थानीयं पोर्ट् (0-65535)। 0 (पूर्वनिर्धारितमूल्यम्) इत्यस्य अर्थः यादृच्छिकपोर्टः । ५०० vpnc इत्यस्य पूर्वनिर्धारितम् अस्ति ।

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, localport)
en: Random
sa: यदृच्छासङ्ख्या

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, deadPeer)
en: Disable sending DPD packets (set timeout to 0).
sa: DPD पैकेट् प्रेषणं निष्क्रियं कुर्वन्तु (समयसमाप्तिः 0 इति सेट् कुर्वन्तु)।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, deadPeer)
en: Disable dead peer detection
sa: मृतसमवयस्कपरिचयं निष्क्रियं कुर्वन्तु

en: Advanced VPNC properties
sa: उन्नत VPNC गुण

[ctx: VPNC vendor name]
en: Cisco
sa: सिस्को

[ctx: VPNC vendor name]
en: Netscreen
sa: नेटस्क्रीन्

[ctx: VPNC encryption method]
en: Secure (default)
sa: सुरक्षित (पूर्वनिर्धारित)

[ctx: VPNC encryption method]
en: Weak (DES encryption, use with caution)
sa: दुर्बल (DES एन्क्रिप्शन, सावधानीपूर्वकं उपयोगः)

[ctx: VPNC encryption method]
en: None (completely insecure)
sa: न कश्चित् (पूर्णतया असुरक्षितः)

[ctx: NAT traversal method]
en: NAT-T when available (default)
sa: NAT-T यदा उपलब्धं भवति (पूर्वनिर्धारितम्)

[ctx: NAT traversal method]
en: NAT-T always
sa: नत्-त सदा

[ctx: NAT traversal method]
en: Cisco UDP
sa: सिस्को यूडीपी

[ctx: NAT traversal method]
en: Disabled
sa: अक्षमित

[ctx: IKE DH group]
en: DH Group 1
sa: डीएच समूह 1

[ctx: IKE DH group]
en: DH Group 2 (default)
sa: डीएच समूहः २ (पूर्वनिर्धारितः)

[ctx: IKE DH group]
en: DH Group 5
sa: डीएच समूह 5

[ctx: Perfect Forward Secrecy]
en: Server (default)
sa: सर्वर (पूर्वनिर्धारित)

[ctx: Perfect Forward Secrecy]
en: None
sa: न कश्चित्

[ctx: Perfect Forward Secrecy]
en: DH Group 1
sa: डीएच समूह 1

[ctx: Perfect Forward Secrecy]
en: DH Group 2
sa: डीएच समूह 2

[ctx: Perfect Forward Secrecy]
en: DH Group 5
sa: डीएच समूह 5

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, VpncAuth)
en: VPNCAuthentication
sa: VPNCA प्रमाणीकरण

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userPasswordLabel)
en: User Password:
sa: उपयोक्तृगुप्तशब्दः :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, groupPasswordLabel)
en: Group Password:
sa: समूहगुप्तशब्दः :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userNameLabel)
en: Username:
sa: उपयोक्तृनाम :

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, leGroupName)
en: Group name.
sa: समूहनाम ।
