plasma-mobile - en to sa translation catalogue (33 entries)

en: Invalid input.
sa: अमान्य निवेशः।

en: Edit
sa: सम्पादन

en: Wi-Fi
sa: वाई-फाई

[ctx: @title:group]
en: Saved Networks
sa: रक्षितजालम्

en: Available Networks
sa: उपलब्धजालम्

en: Add Custom Connection
sa: Custom Connection योजयन्तु

en: Add New Connection
sa: New Connection योजयतु

en: Save
sa: रक्ष्

[ctx: @title:group]
en: General
sa: सामान्य

en: SSID
sa: SSID इति

en: Hidden Network
sa: गुप्तजालम्

[ctx: @title:group]
en: Security
sa: सुरक्षा

en: Security type
sa: सुरक्षाप्रकारः

en: None
sa: न कश्चित्

en: WEP Key
sa: WEP कुञ्जी

en: Dynamic WEP
sa: गतिशील WEP

en: WPA/WPA2 Personal
sa: WPA/WPA2 व्यक्तिगत

en: WPA/WPA2 Enterprise
sa: WPA/WPA2 उद्यमः

en: WPA3 Personal
sa: WPA3 व्यक्तिगत

en: WPA3 Enterprise
sa: WPA3 उद्यम

en: Password
sa: समाभाष्

en: Authentication:
sa: प्रमाणीकरणम् :

en: LEAP
sa: प्लुति

en: FAST
sa: उपवासः

en: Tunneled TLS
sa: सुरंगयुक्त TLS

en: Protected EAP
sa: संरक्षित ईएपी

[ctx: @title:group]
en: IP Settings
sa: IP सेटिंग्स्

en: Automatic
sa: स्वतः

en: Manual
sa: शास्त्र

en: IP Address
sa: IP Address इति

en: Gateway
sa: द्वारम्

en: Network prefix length
sa: जाल उपसर्गदीर्घता

en: Password…
sa: समाभाष्…
