plasma-nm - en to sa translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_toplevelDomain)
en: Toplevel Domain:
sa: शीर्षस्तरीय क्षेत्रम् :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_nameserver)
en: Nameserver:
sa: नामसेवकः :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_password)
en: Password:
sa: समाभाष्:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_fragmentSize)
en: Fragment Size:
sa: खण्डस्य आकारः :

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, sb_fragmentSize)
en: Automatic
sa: स्वतः

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, sb_fragmentSize)
en:  bytes
sa:  बाइट्
