plasmanetworkmanagement_iodineui - en to sk translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_toplevelDomain)
en: Toplevel Domain:
sk: Doména najvyššej úrovne:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_nameserver)
en: Nameserver:
sk: Menný server:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_password)
en: Password:
sk: Heslo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_fragmentSize)
en: Fragment Size:
sk: Veľkosť fragmentu:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, sb_fragmentSize)
en: Automatic
sk: Automatické

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, sb_fragmentSize)
en:  bytes
sk:  bajtov
