plasma-nm - en to sl translation catalogue (30 entries)

en: Invalid input.
sl: Neveljaven vhod.

en: Connect to
sl: Poveži se na

en: Wi-Fi is disabled
sl: Wi-Fi je onemogočen

en: Enable
sl: Omogoči

en: Disable Wi-Fi
sl: Onemogoči Wi-Fi

en: Add Custom Connection
sl: Dodaj povezavo po meri

en: Show Saved Connections
sl: Prikaži shranjene povezave

en: Add new Connection
sl: Dodaj novo povezavo

en: Save
sl: Shrani

en: General
sl: Splošno

en: Hidden Network:
sl: Skrito omrežje:

en: Security
sl: Varnost

en: Security type:
sl: Vrsta varnosti:

en: None
sl: Nobena

en: WEP Key
sl: WEP ključ

en: Dynamic WEP
sl: Dinamični WEP

en: WPA/WPA2 Personal
sl: Osebni WPA/WPA2

en: WPA/WPA2 Enterprise
sl: Podjetniški WPA/WPA2

en: Password:
sl: Geslo:

en: Authentication:
sl: Overjanje:

en: Tunneled TLS
sl: Tuneliran TLS

en: Protected EAP
sl: Zavarovan EAP

en: IP settings
sl: Nastavitve IP

en: Automatic
sl: Samodejno

en: Manual
sl: Ročno

en: IP Address:
sl: IP naslov:

en: Gateway:
sl: Prehod:

en: Network prefix length:
sl: Dolžina predpone mreže:

en: Password…
sl: Geslo…

en: Wi-Fi networks
sl: Wi-FI omrežja
