plasma-mobile - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Configure Hotspot
sl: Konfiguriraj vročo točko

en: Hotspot SSID:
sl: SSID vroče točke:

en: Hotspot Password:
sl: Geslo vroče točke:

en: Hotspot
sl: Vroča točka

en: Share your internet connection with other devices as a Wi-Fi network.
sl: Deli vašo internetno povezavo z drugimi napravami Wi-Fi omrežja.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Hotspot SSID
sl: SSID vroče točke

en: Hotspot Password
sl: Geslo vroče točke

en: Configure
sl: Konfiguriraj
