plasma-settings - en to sl translation catalogue (168 entries)

en: Error resetting the modem: %1
sl: Napaka pri ponovni nastavitvi modema: %1

en: Error updating connection settings for %1: %2.
sl: Napaka pri osveževanju nastavitev povezave za %1: %2.

en: Error activating connection: %1
sl: Napaka pri aktiviranju povezave: %1

en: Error adding connection: %1
sl: Napaka pri dodajanju povezave: %1

en: Error removing connection: %1
sl: Napaka pri odstranjevanju povezave: %1

en: Unknown
sl: Neznano

en: Unmanaged
sl: Neupravljano

en: Unavailable
sl: Nerazpoložljivo

en: Disconnected
sl: Odklopljeno

en: Preparing
sl: Pripravljanje

en: ConfiguringHardware
sl: Nastavljanje strojne opreme

en: NeedAuth
sl: Potrebna je poverilnica

en: ConfiguringIp
sl: Nastavljanje IP

en: CheckingIp
sl: Preverjanje IP

en: WaitingForSecondaries
sl: Čakanje na sekundarne

en: Activated
sl: Aktivirano

en: Deactivating
sl: Deaktivirano

en: Failed
sl: Spodletelo

en: Off
sl: Izklopljeno

en: Low-power mode
sl: Način skoraj prazne baterije

en: Full power mode
sl: Način polne moči

en: Initializing
sl: Inicializiranje

en: Locked
sl: Zaklenjeno

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Disabling
sl: Onemogočam

en: Enabling
sl: Omogočanje

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Searching for network provider
sl: Iskanje ponudnika omrežja

en: Registered with network provider
sl: Registrirani pri ponudniku omrežja

en: Disconnecting
sl: Odklapljanje

en: Connecting
sl: Priklapljanje

en: Connected
sl: Priklopljeno

en: No error.
sl: Ni napake.

en: Unknown error.
sl: Neznana napaka.

en: SIM is required but missing.
sl: SIM kartica je obvezna, a manjka.

en: SIM is available but unusable.
sl: SIM kartica je na voljo, a je neuporabna.

en: Unknown modem capabilities.
sl: Neznane zmogljivosti modema.

en: eSIM is not initialized.
sl: eSIM ni inicializirana.

en: Not registered, not searching for new operator to register.
sl: Ni registriran, ne išče novega operaterja za registracijo.

en: Registered on home network.
sl: Registrirani v domače omrežje.

en: Not registered, searching for new operator to register with.
sl: Ni registrirano; iskanje novega operaterja za registracijo.

en: Registration denied.
sl: Registracija zavrnjena.

en: Unknown registration status.
sl: Neznano stanje registracije.

en: Registered on a roaming network.
sl: Registriran v gostujočem omrežju.

en: Registered for "SMS only", on home network.
sl: Registriran "Samo za SMS" v domačem omrežju.

en: Registered for "SMS only", roaming network.
sl: Registriran "Samo za SMS" v gostujočem omrežju.

en: Emergency services only.
sl: Samo nujne storitve v sili.

en: Registered for "CSFB not preferred", home network.
sl: Registriran za neprednostno CSFB domače omrežje.

en: Registered for "CSFB not preferred", roaming network.
sl: Registriran za neprednostno CSFB gostujoče omrežje.

en: Attached for access to Restricted Local Operator Services.
sl: Priključen za dostop do omejenih lokalnih operaterskih storitev.

en: Scanning networks failed: %1
sl: Prečesavanje omrežij ni uspelo: %1

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: GuessYes
sl: Se zdi Da

en: GuessNo
sl: Se zdi Ne

en: Any
sl: Poljubno

en: Lock reason unknown.
sl: Razlog zaklepa ni znan.

en: Modem is unlocked.
sl: Modem je odklenjen.

en: SIM requires the PIN code.
sl: SIM zahteva kodo PIN.

en: SIM requires the PIN2 code.
sl: SIM zahteva kodo PIN2.

en: SIM requires the PUK code.
sl: SIM zahteva kodo PUK.

en: SIM requires the PUK2 code.
sl: SIM zahteva kodo PUK2.

en: Modem requires the service provider PIN code.
sl: Modem zahteva kodo PIN operaterja storitev.

en: Modem requires the service provider PUK code.
sl: Modem zahteva kodo PUK operaterja storitev.

en: Modem requires the network PIN code.
sl: Modem zahteva kodo PIN omrežja.

en: Modem requires the network PUK code.
sl: Modem zahteva kodo PUK omrežja.

en: Modem requires the PIN code.
sl: Modem zahteva kodo PIN.

en: Modem requires the corporate PIN code.
sl: Modem zahteva kodo PIN korporacije.

en: Modem requires the corporate PUK code.
sl: Modem zahteva kodo PUK korporacije.

en: Modem requires the PH-FSIM PIN code.
sl: Modem zahteva kodo PIN PH-FSIM.

en: Modem requires the PH-FSIM PUK code.
sl: Modem zahteva kodo PUK PH-FSIM.

en: Modem requires the network subset PIN code.
sl: Modem zahteva mrežno podmnožico kode PIN.

en: Modem requires the network subset PUK code.
sl: Modem zahteva mrežno podmnožico kode PUK.

en: (empty)
sl: (prazno)

en: Error toggling SIM lock: %1
sl: Napaka pri zaklepanju kartice SIM: %1

en: Error changing the PIN: %1
sl: Napaka spremembe kode PIN: %1

en: Error sending the PIN: %1
sl: Napaka pri pošiljanju kode PIN: %1

en: Error sending the PUK: %1
sl: Napaka pri pošiljanju kode PUK: %1

en: Available Networks
sl: Razpoložljiva omrežja

en: none
sl: noben

en: Current operator: %1
sl: Trenutni operater: %1

en: Scan For Networks
sl: Prečesavanje omrežij

en: Edit APN
sl: Uredi APN

en: New APN
sl: Novi APN

en: Name
sl: Ime

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Password
sl: Geslo

en: Network type
sl: Vrsta omrežja

en: Only 4G
sl: Samo 4G

en: Only 3G
sl: Samo 3G

en: Only 2G
sl: Samo 2G

en: Save profile
sl: Shrani profil

en: Modem not available
sl: Modem ni na voljo

en: Mobile data
sl: Mobilni podatki

en: No SIM is inserted.
sl: Ni vstavljene SIM.

en: Mobile data is not available with this modem.
sl: Mobilni podatki niso na voljo s tem modemom.

en: An APN needs to be configured to have mobile data.
sl: Za mobilne podatke mora biti konfiguriran APN.

en: Whether mobile data is enabled.
sl: Ali so omogočeni mobilni podatki.

en: Data Usage
sl: Raba podatkov

en: View data usage.
sl: Pogled rabe podatkov.

en: View SIM %1 details.
sl: Pogled podrobnosti SIM %1.

en: Modem %1
sl: Model %1

en: Modem Control
sl: Upravljanje modema

en: Force Modem Restart
sl: Prisili ponovni zagon modema

en: Modem Details
sl: Podrobnosti modema

en: Access Technologies
sl: Tehnologije dostopa

en: Manufacturer
sl: Izdelovalec

en: Owned Numbers:
sl: Lastne številke:

en: Revision
sl: Revizija

en: Signal Quality
sl: Kakovost signala

en: State
sl: Stanje

en: Failure Reason
sl: Razlog izpada

en: Registration State
sl: Stanje registracije

en: Roaming
sl: Gostovanje

en: Firmware Version
sl: Različica vgrajenega programja

en: Interface Name
sl: Ime vmesnika

en: Metered
sl: Merjeno

en: Active NetworkManager Connection
sl: Aktivna povezava skrbnika omrežja

en: Device
sl: Naprava

en: Device ID
sl: Določilnik naprave

en: Drivers:
sl: Krmilniki:

en: Plugin
sl: Vtičnik

en: Power State
sl: Stanje napajanja

en: SIM Path
sl: Pot SIM

en: APNs
sl: APN-i

en: Edit
sl: Uredi

en: Unable to autodetect connection settings for your carrier. Please find your carrier's APN settings by either contacting support or searching online.
sl: Ni mogoče samodejno zaznati nastavitev povezave za vašega operaterja. Poiščite nastavitve APN svojega operaterja tako, da se obrnete na podporo ali poiščete na spletu.

en: APN List
sl: Seznam APN

en: Delete
sl: Zbriši

en: Add APN
sl: Dodaj APN

en: Automatically detect APN
sl: Samodejno detektiraj APN

en: SIM Lock
sl: Zaklep SIM

en: SIM is locked
sl: SIM je zaklenjena

en: In order to use this SIM, you must first unlock it.
sl: Da bi lahko uporabljali SIM, jo morate najprej odkleniti.

en: SIM is not locked
sl: SIM ni zaklenjena

en: You can lock your SIM to require a set PIN code for phone calls and mobile data.
sl: SIM kartico lahko zaklenete tako, da zahteva SIM kodo za telefonske klice in mobilne podatke.

en: Lock SIM
sl: Zakleni SIM

en: Disable SIM Lock
sl: Onemogoči zaklepanje SIMa

en: Disable the SIM lock feature and remove the passcode on the SIM.
sl: Onemogoči možnost zaklepanje SIMa in odstrani geselno frazo na SIMu.

en: Change PIN
sl: Spremeni PIN

en: Change the passcode set on the SIM.
sl: Spremeni geselno frazo nastavljeno na SIMu.

en: Unlock SIM
sl: Odkleni SIM

en: Attempts left: %1
sl: Preostali poskusi: %1

en: Enter PIN
sl: Vnesite PIN

en: Change SIM PIN
sl: Spremeni PIN od SIM

en: PINs don't match!
sl: PINa se ne ujemata!

en: PINs must be between 4 and 8 digits!
sl: PIN kode morajo imeti med 4 in 8 cifer!

en: Current PIN
sl: Trenutni PIN

en: New PIN
sl: Novi PIN

en: Confirm PIN
sl: Potrdi PIN

en: Remove SIM PIN
sl: Odstrani PIN od SIM

en: Add SIM PIN
sl: Dodaj PIN SIMu

en: This SIM slot is empty, a SIM card needs to be inserted in order for it to be used.
sl: Ta reža za SIM je prazna, treba je vstaviti SIM, da bi lahko režo uporabljali.

en: Data Roaming
sl: Podatkovno gostovanje

en: Allow your device to use networks other than your carrier.
sl: Dovoli napravi uporabo še kakega drugega omrežja razen vašega operaterja.

en: Modify APNs
sl: Uredi APN

en: Configure access point names for your carrier.
sl: Sestavi dostopne točke vašega operaterja.

en: Networks
sl: Omrežja

en: Select a network operator.
sl: Izberi mrežnega operaterja.

en: Modify SIM lock settings.
sl: Spremeni nastavitve zaklepanje SIMa.

en: View the details of the modem this SIM is connected to.
sl: Pogled podrobnosti modema, kamor je SIM povezan.

en: SIM Details
sl: Podrobnosti SIMa

en: Operator Code (modem)
sl: Operaterska koda (modem)

en: Operator Name (modem)
sl: Ime operaterja (modem)

en: Operator Code (provided by SIM)
sl: Koda operaterja (pridobljena iz SIMa)

en: Operator Name (provided by SIM)
sl: Ime operaterja (pridobljeno iz SIMa)

en: SIM ID
sl: ID SIM

en: Emergency Numbers
sl: Številke klica v sili
