plasma-nm - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Invalid input.
sl: Neveljaven vhod.

[ctx: kcm page title]
en: Connection Info for "%1"
sl: Informacije o povezavi za "%1"

[ctx: @title:group]
en: Transfer Rates
sl: Hitrosti prenosa

en: Connected, ↓ %1/s, ↑ %2/s
sl: Povezano, ↓ %1/s, ↑ %2/s

[ctx: @title:group]
en: Connection Details
sl: Podrobnosti povezave

[ctx: @title:group]
en: Wired Network Connections
sl: Povezave žičnega omrežja

en: No wired connection available.
sl: Nobene žične povezave ni na voljo.

en: Add New Connection
sl: Dodaj novo povezavo

en: Save
sl: Shrani

[ctx: @title:group]
en: IP Settings
sl: Nastavitve IP

en: Method
sl: Metoda

en: Automatic
sl: Samodejna

en: Manual
sl: Ročna

en: IP Address
sl: Naslov IP

en: Gateway
sl: Prehod

en: Network prefix length
sl: Dolžina predpone omrežja
