plasma-nm - en to sv translation catalogue (30 entries)

en: Invalid input.
sv: Felaktig indata.

en: Connect to
sv: Anslut till

en: Wi-Fi is disabled
sv: WIFI är inaktiverat

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable Wi-Fi
sv: Inaktivera WIFI

en: Add Custom Connection
sv: Lägg till egen anslutning

en: Show Saved Connections
sv: Visa sparade anslutningar

en: Add new Connection
sv: Lägg till ny anslutning

en: Save
sv: Spara

en: General
sv: Allmänt

en: Hidden Network:
sv: Dolt nätverk

en: Security
sv: Säkerhet

en: Security type:
sv: Säkerhetstyp:

en: None
sv: Ingen

en: WEP Key
sv: WEP-nyckel

en: Dynamic WEP
sv: Dynamisk WEP

en: WPA/WPA2 Personal
sv: WPA/WPA2 personlig

en: WPA/WPA2 Enterprise
sv: WPA/WPA2 företag

en: Password:
sv: Lösenord:

en: Authentication:
sv: Behörighetskontroll:

en: Tunneled TLS
sv:  Tunnel-TLS

en: Protected EAP
sv:  Skyddad EAP

en: IP settings
sv: IP-inställningar

en: Automatic
sv: Automatisk

en: Manual
sv: Manuell

en: IP Address:
sv: IP-adress:

en: Gateway:
sv: Förmedlingsnod:

en: Network prefix length:
sv: Längd på nätverksprefix:

en: Password…
sv: Lösenord…

en: Wi-Fi networks
sv: WIFI-nätverk
