plasma-nm - en to tg translation catalogue (21 entries)

en: Disable Wi-Fi
tg: Хомӯш кардани Wi-Fi

en: Save
tg: Нигоҳ доштан

en: Security
tg: Амният

en: Security type:
tg: Навъи амният:

en: None
tg: Ҳеҷ чиз

en: WEP Key
tg: Калиди WEP

en: Dynamic WEP
tg: WEP-и серҳаракат

en: WPA/WPA2 Personal
tg: Пайвасти шахсии WPA/WPA2

en: WPA/WPA2 Enterprise
tg: Пайвасти тиҷории WPA/WPA2

en: Password:
tg: Ниҳонвожа:

en: Authentication:
tg: Санҷиши ҳаққоният:

en: Tunneled TLS
tg: TLS-и ниҳонӣ

en: Protected EAP
tg: EAP-и ҳифзшуда

en: IP settings
tg: Танзимоти IP

en: Automatic
tg: Худкор

en: Manual
tg: Дастӣ

en: IP Address:
tg: Нишонии IP:

en: Gateway:
tg: Нишонии асосӣ:

en: Network prefix length:
tg: Дарозии пешванди шабака:

en: Wi-Fi networks
tg: Шабакаҳои Wi-Fi

en: Martin Kacej
tg: Мартин Касей (Martin Kacej)
