plasma-nm - en to tg translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_toplevelDomain)
en: Toplevel Domain:
tg: Домени дараҷаи боло:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_nameserver)
en: Nameserver:
tg: Номи хизматрасон:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_password)
en: Password:
tg: Ниҳонвожа:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_fragmentSize)
en: Fragment Size:
tg: Андозаи қисм:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, sb_fragmentSize)
en: Automatic
tg: Худкор

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, sb_fragmentSize)
en:  bytes
tg:  бит
