plasma-nm - en to tr translation catalogue (30 entries)

en: Invalid input.
tr: Geçersiz giriş.

en: Connect to
tr: Bağlan:

en: Wi-Fi is disabled
tr: Kablosuz devre dışı

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable Wi-Fi
tr: Kablosuzu devre dışı bırak

en: Add Custom Connection
tr: Özel Bağlantı Ekle

en: Show Saved Connections
tr: Kaydedilen Bağlantıları Göster

en: Add new Connection
tr: Yeni bağlantı ekle

en: Save
tr: Kaydet

en: General
tr: Genel

en: Hidden Network:
tr: Gizli Ağ:

en: Security
tr: Güvenlik

en: Security type:
tr: Güvenlik türü:

en: None
tr: Yok

en: WEP Key
tr: WEP Anahtarı

en: Dynamic WEP
tr: Dinamik WEP

en: WPA/WPA2 Personal
tr: WPA/WPA2 Kişisel

en: WPA/WPA2 Enterprise
tr: WPA/WPA2 Kurumsal

en: Password:
tr: Parola:

en: Authentication:
tr: Kimlik Doğrulama:

en: Tunneled TLS
tr: Tünellenmiş TLS

en: Protected EAP
tr: Korunan EAP

en: IP settings
tr: IP ayarları

en: Automatic
tr: Otomatik

en: Manual
tr: Elle

en: IP Address:
tr: IP Adresi:

en: Gateway:
tr: Ağ Geçidi:

en: Network prefix length:
tr: Ağ önek uzunluğu:

en: Password…
tr: Parola…

en: Wi-Fi networks
tr: Kablosuz ağlar
