plasma-nm - en to tr translation catalogue (8 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Gateway:
tr: Ağ geçidi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, groupNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Group name:
tr: Grup adı:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userPasswordLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: User password:
tr: Kullanıcı parolası:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, groupPasswordLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Group password:
tr: Grup parolası:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: User name:
tr: Kullanıcı adı:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Phase1 algorithms:
tr: Faz1 algoritması:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Phase2 algorithms:
tr: Faz2 algoritması:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Domain:
tr: Alan adı:
