plasma_applet_org.kde.plasma.volume - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Audio Volume
he: עוצמת שמע

en: No output or input devices found
he: לא נמצאו יציאות או כניסות

en: Audio Muted
he: השמע מושתק

en: Volume at %1%
he: עוצמת השמע: %1%

en: Increase Volume
he: הגבר עוצמה

en: Decrease Volume
he: הנמך עוצמה

en: Mute
he: השתק

en: Increase Microphone Volume
he: הגבר עוצמת מיקרופון

en: Decrease Microphone Volume
he: הנמך עוצמת מיקרופון

en: Mute Microphone
he: השתק מיקרופון

en: Devices
he: התקנים

en: Applications
he: יישומים

en: No applications playing or recording audio
he: אין ישומים המשמיעים או מקליטים שמע

en: Raise maximum volume
he: העלה עוצמה מירבית
