plasma_applet_org.kde.plasma.volume - en to sk translation catalogue (32 entries)

en: Device name not found
sk: Názov zariadenia nebol nájdený

en: Currently not recording
sk: Práve sa nenahráva

en: Currently not playing
sk: Práve sa neprehráva

[ctx: @action:button]
en: Additional Options
sk: Ďalšie možnosti

en: Show additional options for %1
sk: Zobraziť dodatočné voľby pre %1

[ctx: @action:button]
en: Unmute
sk: Zrušiť stlmenie

[ctx: @action:button]
en: Mute
sk: Stlmiť

en: Unmute %1
sk: Zrušiť stlmenie %1

en: Mute %1
sk: Stlmiť %1

[ctx: Accessibility data on volume slider]
en: Adjust volume for %1
sk: Upraviť hlasitosť pre %1

en: Audio Volume
sk: Hlasitosti zvuku

en: No output or input devices found
sk: Nenašli sa žiadne výstupné alebo vstupné zariadenia

en: Audio Muted
sk: Zvuk je stlmený

en: Volume at %1%
sk: Hlasitosť na %1%

en: Middle-click to unmute
sk: Stredným tlačidlom sa zruší stlmenie

en: Middle-click to mute all audio
sk: Stredným tlačidlom sa stlmí všetok zvuk

en: Scroll to adjust volume
sk: Kolieskom myši nastavíte hlasitosť

en: No output device
sk: Žiadne výstupné zariadenie

en: Increase Volume
sk: Zvýšiť hlasitosť

en: Decrease Volume
sk: Znížiť hlasitosť

en: Mute
sk: Stlmiť

en: Increase Microphone Volume
sk: Zvýšiť hlasitosť mikrofónu

en: Decrease Microphone Volume
sk: Znížiť hlasitosť mikrofónu

en: Mute Microphone
sk: Stlmiť mikrofón

en: Devices
sk: Zariadenia

en: Applications
sk: Aplikácie

en: Force mute all playback devices
sk: Vynútiť stlmenie všetkých prehrávacích zariadení

en: No applications playing or recording audio
sk: Žiadne aplikácie neprehrávajú ani nenahrávajú zvuk

en: Raise maximum volume
sk: Zvýšiť maximálnu hlasitosť

en: Show virtual devices
sk: Zobraziť virtuálne zariadenia

en: &Configure Audio Devices…
sk: &Nastaviť zvukové zariadenia...

en: Stream name not found
sk: Názov prúdu nebol nájdený
