kcm_pulseaudio - en to sk translation catalogue (71 entries)

[ctx: @label]
en: Profile:
sk: Profil:

[ctx: @label]
en: Connection to the Sound Service Lost
sk: Strata pripojenia k zvukovej službe

[ctx: @info reconnecting to pulseaudio]
en: Trying to reconnect…
sk: Snažím sa znovu pripojiť...

[ctx: @action retry connecting to pulseaudio]
en: Retry
sk: Znovu

en: Device name not found
sk: Názov zariadenia nebol nájdený

[ctx: Port is unavailable]
en: %1 (unavailable)
sk: %1 (nedostupné)

[ctx: Port is unplugged]
en: %1 (unplugged)
sk: %1 (nezapojené)

[ctx: Perform an audio test of the device]
en: Test
sk: Vyskúšať

[ctx: Show audio channels (e.g. to control left/right audio balance]
en: Show Channels
sk: Zobraziť kanály

en: Show Inactive Devices
sk: Zobraziť neaktívne zariadenia

en: Rename Devices…
sk: Premenovať zariadenia...

en: Configure Volume Controls…
sk: Konfigurovať ovládanie hlasitosti...

en: Configure…
sk: Nastaviť...

en: Requires %1 PulseAudio module
sk: Vyžaduje PulseAudio modul %1

en: Add virtual output device for simultaneous output on all local sound cards
sk: Pridať virtuálne výstupné zariadenie pre súčasný výstup na všetkých miestnych zvukových kartách

en: Automatically switch all running streams when a new output becomes available
sk: Automaticky prepnúť všetky bežiace prúdy pri dostupnosti nového výstupu

en: Playback Devices
sk: Prehrávacie zariadenie

en: Recording Devices
sk: Nahrávacie zariadenia

en: Inactive Cards
sk: Neaktívne karty

en: Playback Streams
sk: Prehrávacie prúdy

en: Recording Streams
sk: Nahrávacie prúdy

[ctx: %1 is an error string produced by an external component, and probably untranslated]
en: Error trying to play a test sound. 
    The system said: "%1"
sk: Chyba pri pokuse o prehranie testovacieho zvuku. 
    Systém odpovedal: "%1"

en: Front Left
sk: Ľavý predný

en: Front Center
sk: Ľavý stredný

en: Front Right
sk: Pravý predný

en: Side Left
sk: Ľavý stredný

en: Side Right
sk: Pravý stredný

en: Rear Left
sk: Ľavý predný

en: Rear Right
sk: Pravý predný

en: Click on any speaker to test sound
sk: Kliknutím na reproduktor otestujete zvuk

[ctx: Unmute audio stream]
en: Unmute %1
sk: Zrušiť stlmenie %1

[ctx: Mute audio stream]
en: Mute %1
sk: Stlmiť %1

[ctx: @title rename audio devices]
en: Rename Devices
sk: Premenovať zariadenia

[ctx: @action save changes]
en: Save
sk: Uložiť

[ctx: @action]
en: Report Bug
sk: Nahlásiť chybu

[ctx: @info:status reloading the backing data]
en: Reloading
sk: Znovunahrávanie

[ctx: @action apply currently editing test]
en: Apply
sk: Použiť

[ctx: @action reset device name to default]
en: Reset
sk: Obnoviť

en: Notification Sounds
sk: Zvuky notifikácií

en: Volume Controls
sk: Ovládanie hlasitosti

en: Raise maximum volume
sk: Zvýšiť maximálnu hlasitosť

en: Volume change step:
sk: Krok zmeny hlasitosti:

en: Play audio feedback for changes to:
sk: Prehrať zvukovú spätnú väzbu pre zmeny:

en: Audio volume
sk: Hlasitosť zvuku

en: Microphone sensitivity
sk: Citlivosť mikrofónu

en: Mute state
sk: Stav stlmenia

en: Default output device
sk: Predvolené výstupné zariadenie

en: Increase Volume
sk: Zvýšiť hlasitosť

en: Decrease Volume
sk: Znížiť hlasitosť

en: Increase Volume by 1%
sk: Zvýšiť hlasitosť o 1%

en: Decrease Volume by 1%
sk: Znížiť hlasitosť o 1%

en: Increase Microphone Volume
sk: Zvýšiť hlasitosť mikrofónu

en: Decrease Microphone Volume
sk: Znížiť hlasitosť mikrofónu

en: Mute
sk: Stlmiť

en: Mute Microphone
sk: Stlmiť mikrofón

en: Audio Volume
sk: Hlasitosť zvuku

en: No such device
sk: Zariadenie neexistuje

en: No output device
sk: Žiadne výstupné zariadenie

[ctx: Device name (Battery percent)]
en: %1 (%2% Battery)
sk: %1 (%2% Batéria)

[ctx: Microphone name: is currently muted (osd, keep short)]
en: %1: Muted
sk: %1: Stlmené

en: Play all audio via this device
sk: Prehrávať všetok zvuk cez toto zariadenie

en: Record all audio via this device
sk: Nahrávať všetok zvuk cez toto zariadenie

[ctx: Heading for a list of ports of a device (for example built-in laptop speakers or a plug for headphones)]
en: Ports
sk: Porty

[ctx: Heading for a list of device profiles (5.1 surround sound, stereo, speakers only, ...)]
en: Profiles
sk: Profily

[ctx: Heading for a list of possible output devices (speakers, headphones, ...) to choose]
en: Play audio using
sk: Prehrávať zvuk pomocou

[ctx: Heading for a list of possible input devices (built-in microphone, headset, ...) to choose]
en: Record audio using
sk: Nahrávať zvuk pomocou

en: Microphone
sk: Mikrofón

en: Microphone Muted
sk: Mikrofón stlmený

[ctx: List of apps is using mic]
en: %1 are using the microphone
sk: %1 používajú mikrofón

[ctx: App %1 is using mic with name %2]
en: %1 is using the microphone (%2)
sk: %1 používa mikrofón (%2)

[ctx: App is using mic]
en: %1 is using the microphone
sk: %1 používa mikrofón
