kcm_pulseaudio - en to sr translation catalogue (17 entries)

[ctx: @info:credit]
en: Copyright 2015 Harald Sitter
sr: © 2015, Харалд Ситер

[ctx: @info:credit]
en: Harald Sitter
sr: Харалд Ситер

[ctx: @info:credit]
en: Author
sr: Аутор

en: Device Profiles
sr: Профили уређаја

[ctx: @label]
en: No Device Profiles Available
sr: Нема доступних профила уређаја

en: Advanced Output Configuration
sr: Напредно подешавање излаза

en: Add virtual output device for simultaneous output on all local sound cards
sr: Додај виртуелни излазни уређај за истовремени излаз на све локалне звучне картице

en: Automatically switch all running streams when a new output becomes available
sr: Аутоматски пребаци све токове у погону чим нови излаз постане доступан

[ctx: @label]
en: No Applications Playing Audio
sr: Ниједан програм не пушта звук

[ctx: @label]
en: No Applications Recording Audio
sr: Ниједан програм не снима звук

[ctx: @label]
en: Profile:
sr: Профил:

[ctx: Port is unavailable]
en:  (unavailable)
sr:  (недоступан)

[ctx: Port is unplugged]
en:  (unplugged)
sr:  (извучен)

[ctx: @title:tab]
en: Devices
sr: Уређаји

[ctx: @title:tab]
en: Applications
sr: Програми

[ctx: @title:tab]
en: Advanced
sr: Напредно

en: Notification Sounds
sr: Звукови обавештења
