plasma-pass - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Filter...
ar: رشّح...

en: One-time password (OTP)
ar: كلمة مرور لمرة واحدة (OTP)

en: Unsupported OTP type %1
ar: نوع كلمة مرور لمرة واحدة غير مدعوم %1

en: Failed to open password file: %1
ar: فشل فتح ملف كلمة السر: %1

en: Failed to decrypt password: %1
ar: فشل فك تشفير كلمة سر: %1

en: No password found
ar: لم يعثر على كلمة سر
