plasma-pass - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Filter...
ast: Peñerar…

en: One-time password (OTP)
ast: Contraseña única (OTP)

en: Unsupported OTP type %1
ast: El tipu d'OTP %1 nun ye compatible

en: Failed to open password file: %1
ast: L'apertura del ficheru de les contraseñes falló: %1

en: Failed to decrypt password: %1
ast: El descifráu de la contraseña falló: %1
