plasma-pass - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Filter...
az: Süzgəc...

en: One-time password (OTP)
az: Birdəfəlik şifrə (OTP)

en: Unsupported OTP type %1
az: Dəstəklənməyən OTP növü %1

en: Failed to open password file: %1
az: Şifrə faylı açıla bilmədi: %1

en: Failed to decrypt password: %1
az: Şifrəni açmaq baş tutmadı: %1

en: No password found
az: Şifrə tapılmadı...
