plasma-pass - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Filter...
bg: Филтър...

en: One-time password (OTP)
bg: Еднократна парола

en: Unsupported OTP type %1
bg: Неподдържан вид еднократна парола: %1

en: Failed to open password file: %1
bg: Неуспешно отваряне на файл за парола: %1

en: Failed to decrypt password: %1
bg: Неуспешно дешифриране на парола: %1

en: No password found
bg: Не е намерена парола
