plasma-pass - en to ca@valencia translation catalogue (6 entries)

en: Filter...
ca@valencia: Filtre...

en: One-time password (OTP)
ca@valencia: Contrasenya d'un sol ús (OTP)

en: Unsupported OTP type %1
ca@valencia: Tipus d'OTP %1 no acceptat

en: Failed to open password file: %1
ca@valencia: No s'ha pogut obrir el fitxer de contrasenyes: %1

en: Failed to decrypt password: %1
ca@valencia: No s'ha pogut desencriptar la contrasenya: %1

en: No password found
ca@valencia: No s'ha trobat cap contrasenya
