plasma-pass - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Filter...
cs: Filtr...

en: One-time password (OTP)
cs: Jednorázové heslo (OTP)

en: Unsupported OTP type %1
cs: Nepodporovaný typ OTP %1

en: Failed to open password file: %1
cs: Nelze otevřít soubor s heslem: %1

en: Failed to decrypt password: %1
cs: Dešifrování hesla selhalo: %1

en: No password found
cs: Nebyla nalezeno žádné heslo
