plasma-pass - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Filter...
eo: Filtri...

en: One-time password (OTP)
eo: Unufoja pasvorto (OTP)

en: Unsupported OTP type %1
eo: Nesubtenata OTP-tipo %1

en: Failed to open password file: %1
eo: Malsukcesis malfermi pasvortdosieron: %1

en: Failed to decrypt password: %1
eo: Malsukcesis malĉifri pasvorton: %1

en: No password found
eo: Trovis neniun pasvorton
