plasma-pass - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Filter...
eu: Iragazi...

en: One-time password (OTP)
eu: Erabilera-bakarreko pasahitza (OTP)

en: Unsupported OTP type %1
eu: Euskarririk gabeko %1 OTP mota

en: Failed to open password file: %1
eu: Pasahitz-fitxategia irekitzea huts egin du: %1

en: Failed to decrypt password: %1
eu: Pasahitza deszifratzea huts egin du: %1

en: No password found
eu: Ez da pasahitzik aurkitu
