plasma-pass - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Filter...
fi: Suodata…

en: One-time password (OTP)
fi: Kertasalasana (OTP)

en: Unsupported OTP type %1
fi: Ei-tuettu OTP-tyyppi %1

en: Failed to open password file: %1
fi: Salasanatiedoston avaaminen epäonnistui: %1

en: Failed to decrypt password: %1
fi: Salasanan purkaminen epäonnistui: %1

en: No password found
fi: Salasanaa ei löytynyt
