plasma-pass - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Filter...
fr: Filtrer...

en: One-time password (OTP)
fr: Mot de passe à usage unique (OTP)

en: Unsupported OTP type %1
fr: Type « OTP » %1 non pris en charge

en: Failed to open password file: %1
fr: Impossible d'ouvrir le fichier de mots de passe : %1

en: Failed to decrypt password: %1
fr: Impossible de déchiffrer le mot de passe : %1

en: No password found
fr: Aucun mot de passe trouvé
