plasma-pass - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Filter...
gl: Filtrar…

en: One-time password (OTP)
gl: Contrasinal dun só uso (OTP)

en: Unsupported OTP type %1
gl: Tipo de OTP incompatíbel %1

en: Failed to open password file: %1
gl: Non foi posíbel abrir o ficheiro de contrasinais: %1

en: Failed to decrypt password: %1
gl: Non foi posíbel descifrar o contrasinal: %1

en: No password found
gl: Non se atopou ningún contrasinal
