plasma-pass - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Filter...
hi: फ़िल्टर...

en: One-time password (OTP)
hi: वन टाइम पासवर्ड (OTP)

en: Unsupported OTP type %1
hi: असमर्थित ओटीपी क़िस्म %1

en: Failed to open password file: %1
hi: कूटशब्द फ़ाईल खोलने में असफल: %1

en: Failed to decrypt password: %1
hi: कूटशब्द विगूढ़ करने में असफल: %1
