plasma-pass - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Filter...
hu: Szűrő…

en: One-time password (OTP)
hu: Egyszeri jelszó (OTP)

en: Unsupported OTP type %1
hu: Nem támogatott OTP típus: %1

en: Failed to open password file: %1
hu: Nem sikerült megnyitni a jelszófájlt: %1

en: Failed to decrypt password: %1
hu: Nem sikerült visszafejteni a jelszót: %1
