plasma-pass - en to ia translation catalogue (6 entries)

en: Filter...
ia: Filtrar...

en: One-time password (OTP)
ia: Contrasigno de un vice , i.e. One-time password (OTP)

en: Unsupported OTP type %1
ia: Typo de OTP %1 non supportate

en: Failed to open password file: %1
ia: Il falleva a aperir file de contrasigno: %1

en: Failed to decrypt password: %1
ia: Il falleva decryptar contrasigno: %1

en: No password found
ia: Nulle contrasigno trovate
