plasma-pass - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Filter...
it: Filtro...

en: One-time password (OTP)
it: Password monouso (OTP)

en: Unsupported OTP type %1
it: Tipo di OTP %1 non supportato

en: Failed to open password file: %1
it: Impossibile aprire il file della password: %1

en: Failed to decrypt password: %1
it: Impossibile decifrare la password: %1

en: No password found
it: Nessuna password trovata
