plasma-pass - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Filter...
ka: ფილტრი...

en: One-time password (OTP)
ka: ერთჯერადი პაროლი (OTP)

en: Unsupported OTP type %1
ka: ერთჯერადი პაროლის არასწორი ტიპი: %1

en: Failed to open password file: %1
ka: პაროლის ფაილის გახსნის შეცდომა: %1

en: Failed to decrypt password: %1
ka: პაროლის გაშიფვრის შეცდომა: %1

en: No password found
ka: პაროლი ვერ ვიპოვე
