plasma-pass - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Filter...
nl: Filteren...

en: One-time password (OTP)
nl: Eenmalig wachtwoord (OTP)

en: Unsupported OTP type %1
nl: Niet-ondersteund OTP-type %1

en: Failed to open password file: %1
nl: Bestand met wachtwoord openen is mislukt: %1

en: Failed to decrypt password: %1
nl: Ontcijferen van wachtwoord is mislukt: %1

en: No password found
nl: Geen wachtwoord gevonden
