plasma-pass - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Filter...
nn: Filtrer …

en: One-time password (OTP)
nn: Eingongspassord (OTP)

en: Unsupported OTP type %1
nn: Ikkje-støtta OTP-type %1

en: Failed to open password file: %1
nn: Klarte ikkje opna passordfil: %1

en: Failed to decrypt password: %1
nn: Klarte ikkje dekryptera passord: %1

en: No password found
nn: Fann ingen passord
